Різновікові групи та здорові діти у санаторному дитсадку. Виконкому доповіли літні директорки освітніх закладів Франківська

By Борис Марія 19 Чер, 2017 16:40

Різновікові групи та здорові діти у санаторному дитсадку. Виконкому доповіли літні директорки освітніх закладів Франківська

Схожі публікації

Загрузка...

На засідання виконкому 19 червня запросили чотирьох керівників освітніх закладів Івано-Франківська, які мали доповісти про діяльність своєї школи чи дитсадка.

Мова про директорів школи-гімназії № 3, школи №10, школи-садка імені Софії Русової та дитсадка №6. Перші двоє на засідання не прийшли через хворобу, однак всі проекти рішення винесли на розгляд сесії міської ради.

Ясла-садок №6 “Колобок” є санаторного типу для дітей з ранніми проявами туберкульозної інфекції. Наразі тут є 142 вихованців. Сюди мали б потрапляти тільки дітки, чий діагноз підтвердили у лікарні та дали відповідне направлення. Та є підозри, що тут виховуються також здорові діти.

“Аналіз показує, що більшість “хворих” дітей чомусь мешкає у пішохідній доступності до дитсадка. Це не є нормальним та викликає певні запитання і сумніви щодо існування закладу такого типу. Вони мають працювати для всього міста. Хоча я переконаний – такі заклади повинні бути, бо діти народжуються хворобливими, з різними патологіями. Черга має бути чітко регламентована”, – прокоментував “Галці” директор департаменту освіти та науки Ігор Смаль.

Він вважає, що це має бути на совісті тих, хто, ймовірно, видає неправдиві довідки.

Щодо двох запрошених освітян чекають, коли вони вийдуть із лікарняних. Є причини оголосити їм догани. Одна з проблем – це формування різновікової групи, що є порушенням рішення виконкому.

“Це група, де зібрані діти, які мають готуватися до школи, і ті, які ще до цього віку не доросли.  До таких дітей різні підходи. А директорка йде на прямі порушення та посилається на рішення 15-річної давності, які не діють”, – сказав Смаль.

Також в одному із закладів були порушені інструкції та нормативні документи конкурсного відбору дітей у ліцейні класи.

“Розглядаємо питання про анулювання результату конкурсного відбору на посаду директора ліцею та проведення повторного. Рішення ще не прийнято. Це буде неприємна ситуація, але такі речі не є дозволеними. Це тому, що керівник, у силу свого віку, або забуває, або має інші мотиви так робити”, – додав він.

Ігор Смаль зауважив, що запрошеним на засідання виконкому освітянам за 70 років, тільки директорка дитсадка № 6 “Колобок” має 66 років.

“Освітянськими закладами керують досвідчені, авторитетні керівники, але їх вік вже є шанований. Мова йде про керівників, яким вже за 70. Їхні найкращі часи вже далеко у минулому. Всі б хотіли бути молодими, завзятими, але час невблаганний. Будь-який керівник має розуміти своє призначенні і час його виконання”, – прокоментував він.

Доповіді директорів згаданих освітніх закладів заслухають на сесії міської ради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Я шаную вік та досвід, але ми повинні дати дорогу молодим вчителям», – головний освітянин міста Ігор Смаль

Найстаршому керівнику івано-франківської освіти 75 років, а найдавніший з них керував за Брежнєва

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

Дослідники, які працюють з космічною обсерваторією Solar and...
Вивчення відкритих пірамід може перевернути всю людську історію....
В актовій залі Прикарпатського університету імені Василя Стефаника...

By Борис Марія 19 Чер, 2017 16:40


Загрузка...

Написати коментар

2 коментаря

  1. читач Червень 19, 23:09

    Що ви пан Смаль несети сон сивої кобили.А де перестарілі завідуючі ДОМБРОВСЬКА ІВАНОЧКО БЛИЗНЮК СЛИВОЦЬКА СТАСЮК що їх слабо викликати чи уже відкупились

    Reply to this comment
  2. жителька міста Червень 19, 23:19

    А пан Смаль чи знає що у місті є ще такі заклади як Колобок і так повинно бути що садік близько від хати .і не личить директору молоти такі дурниці .

    Reply to this comment
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +