Найстаршому керівнику івано-франківської освіти 75 років, а найдавніший з них керував за Брежнєва

Автор: Вадим Войтик

03 Сер, 2016 09:30

Поділитись публікацією
Найстаршому керівнику івано-франківської освіти 75 років, а найдавніший з них керував за Брежнєва

Середній вік керівників Івано-Франківських шкіл – 54 років. При цьому найстаршому – 75 років, а наймолодшому – 34 роки. 

Читайте також: Шість нагород завоювали прикарпатські спортсмени на Європейських іграх у Білорусі (ФОТО)

Відповідною статистикою володіє редакція “Галки”.

Згідно неї “аксакалом” серед керівників ЗОШ столиці Прикарпаття виявився керівник десятої школи – 75-річний Степан Місюра. Він керує закладом освіти вже 30 років.

Лише на рік менше очолює нинішню школу-гімназію №3 Любов Костянтинівна Іванцева. Їй вже виповнилось 70 років. Ровесником досвідченої освітянки є керівник Микитинецької ЗШ Василь Дмитрович Грабовецький. Втім, він очолює заклад лише 13 років.

Рекордним стажем серед очільників дитсадків можуть похвалитись керівник ДНЗ №7 Марія Василівна Домбровська (41 рік), керівник садка №34 Катерина Василівна Іваночко (36 років керування), завідувачка садка №4 Тамара Іллівна Сливоцька (34 роки керівництва) та садка №11 Ірина Дмитрівна Стасиж (32 роки оруди).

Наймолодшим освітянином з керівництва підвідомчих закладів виявився 34-літній Сергій Бандура.

У коментарі “Галці” директор департаменту освіти і науки міської ради Ігор Смаль зізнався, що проблема в омолодженні керівного склалу освітян є.

“Для мене дуже важливим є омолодження керівного складу, і прихід нових менеджерів з сучасним баченням. Я схиляю голову перед тими людьми, які давно працюють, багато робили. Але керівництво закладів 20, 30 років, погодьтеся, це вже занадто. При цьому, дехто з них мені відверто кажуть – ми вже нічого не робимо. Зрозуміло, що треба зміни. Але це наштовхуєтья на опір і нерозуміння, не лише керівників, але й тих, кому при керівниках добре. До того ж це звично, що люди остерігаються змін. Тим не менш, ми спілкуємося з керівниками, обережно намагаємося вирішувати, на рівні вмовлянь, вливати “свіжу кров”, – зізнався Смаль.