“Скоївши цей замах, зловмисники поранили не просто народного депутата Мосійчука, вони поранили звіра. Для них було б краще щоб я помер. Бо тепер я не зупинюсь не перед чим: особисто вестиму слідство і виноситиму вирок в цій справі. Впевнений в тому, що слід московський, а виконавці українські”, - нардеп Ігор Мосійчук про замах на себе.

"Це дуже добре для волосся, яйце, жовток, корисно. Якщо в нашій країні жбурляються яйцями і продуктами харчування, значить все гаразд. Точно не голодує народ", - закиданий яйцями нардеп Олексій Гончаренко.

«Активісти не об'єднуються проти церкви, а за збереження історії. Чому засклили Бастіон, а тут забудовують на вісім поверхів? Кожен мешканець знає, де в нас є церкви, не проблема їх знайти» , - франківка Вікторія Гоголь про будівництво "на Валах".

Між артефактами кози пасуться...Це впирається у людей, які очолюють владу. Ви ж маєте бажання дослідити свій родовід, так роби це не тільки у власній хаті. У нас бракує державницького розуму, – голова облради Олександр Сич про теперішній стан національного заповідника “Давній Галич”

“Я просто опинився не в тому місці, не в той час. Важливо, щоб ми не залишали один одного в біді і підтримували”, - юний іванофранківець Дмитро Філяк, котрий допоміг врятувати людей на пожежі по Хоткевича.

"Welcome to порт "Франківськ"! Нарешті в нас є щось таке в національному значенні брендове, куди можуть приїжджати багато людей", - президент фестивалю Porto Franko Роман Григорів

«Так, після вакцинації наші діти вміють дати підвищення температури, в них може заболіти місце уколу. Але дискомфорти пропадають, і залишається основне – дитина захищена. Від смерті – це точно. Захворіти можна, тому що стовідсоткової гарантії немає. Але це – безпека життя наших дітей», - головна спеціалістка області з дитячої імунології Галина Бенько.

"Серед потенційних призовників немає почуття відповідальності, громадянської позиції. Наше завдання змінити це", - Назар Камець, старший офіцер відділу призову обласного військкомату

“Ми вирішили, що можемо самостійно будувати житло для наших побратимів. Всі учасники Асоціації будуть у цьому задіяні, беручи цеглу в руки і кладучи їх кладка до кладки”, – керівник міської Асоціації учасників АТО Василь Андріїв.

“Завдяки ухваленому закону ми досягли суттєвих результатів у поширенні української пісні й української мови в радіоефірі. Пам’ятаєте, скільки було суперечок, скільки атак? Нічого, крок за кроком доля (частка – ред.) української мови в радіоефірі збільшується. Незабаром таку ж технологію я запропоную застосувати і до телебачення, де зараз присутність української мови є неприпустимо малою”, – президент Петро Порошенко.


новини партнерів

Фейсбук

Google +