Визначився новий чемпіон області з баскетболу

04 Чер, 2016 21:54

Днями у Манежі Коледжу фізичного виховання були зіграні поєдинки «Фіналу чотирьох» Аматорської баскетбольної ліги (Дивізіон А).

У суботу пройшли півфінальні матчі плей-офф Чемпіонату Івано-Франківської області АБЛ (А) сезону 2015/2016. У першій грі зустрілися лідери регулярного Чемпіонату БК «Вамбуд» та команда, яка зайняла 4 місце, БК «Узвар». Перші без проблем перемогли – 74:36.

У другій грі дня зустрілися БК «Калуш-ПНУ» та БК «Медик» – останні програли з різницею у 15 пунтків.

Тож в матчі за 3 місце зустрілися БК «Медик» та БК «Узвар», який переміг з рахунком 62:60.

А у фінальній грі Чемпіонату АБЛ (А) сезону 2015/2016 зустрілися БК «Вамбуд» та БК «Калуш-ПНУ». Калушани дали справжній бій лідеру Чемпіонату, застосувавши дуже потужний та агресивний захист, змушуючи суперника дуже часто витрачати майже всі 24 секунди на проведення своїх атак. Тож це була найнерезультативніша гра сезону.

У результаті «калушани» виграли гру з мінімальним рахунком 42:41. Нарезультативнішими гравцями гри стали Денис Спірідонов у БК «Вамбуд» з 20 набраними очками та Володимир Рудинський у БК «Калуш-ПНУ» з 15 закинутими очками. Після завершення гри було проведено нагородження чемпіона та призерів Чемпіонату АБЛ (А), яке провели Голова Івано-Франківської міської федерації баскетболу Ірина Василівна Долішня та головний суддя змагань Роман Іванович Михайленко. Команди отримали кубки, а гравці команд – грамоти та медалі.

Організаторами змагань були також визначені кращі гравці у трьох номінаціях. Кращим захисником та нападником були визнані гравці БК «Вамбуд» Євген Добренький та Денис Спірідонов, а кращим центровим було визнано Володимира Рудинського з БК «Калуш-ПНУ». Організатори змагань висловлюють щирі слова подяки директору будівельної компанії «Вамбуд» Миколі Ковальчуку за кубки, медалі та грамоти учасникам змагань.