В обласній лікарні відкрили сучасний центр рентген-діагностики (ФОТО)

By Людмила Баран 21 Кві, 2017 08:30

В обласній лікарні відкрили сучасний центр рентген-діагностики (ФОТО)

Схожі публікації

Загрузка...

20 квітня на базі обласної клінічної лікарні відбулося відкриття новоствореного Центру рентгеноендоваскулярної діагностики та лікування з рентгенопераційною, де встановлений новий сучасний операційний ангіограф. Тепер лікарі зможуть краще виявляти на ранніх стадіях захворювання серця, кінцівок, головного мозку, проводити операції за світовими стандартами. 

У Центрі також розміщена палата інтенсивної терапії на 3 ліжка, що в свою чергу дозволить лікарям цілодобово спостерігати та надавати медичну допомогу пацієнтам, повідомляє Департамент Охорони Здоров’я.

У рентгенопераційній Центру будуть залучені до роботи хірургічні бригади з інших відділень: судинної хірургії, нейрохірургії, урології, хірургії, де організація роботи та черговість операцій буде формуватись на основі графіка та складності оперативних втручань.

Спеціалісти рентген операційного центру проходили навчання в провідних медичних закладах Кракова, Варшави, Праги та міста Києва.

Як повідомив керівник лікувального закладу Остап Грищук, вартість обладнання складає 20 мільйонів гривень, які було отримано департаментом охорони здоров’я як субвенція з державного бюджету.

На капітальний ремонт Центру з операційною затрачено більше 1 мільйона гривень з обласного бюджету, а також закладом залучено 45 тисяч гривень спецкоштів і понад 200 тисяч гривень позабюджетних надходжень.

«Ангіограф дає змогу проводити операції як з нейрохірургії, так і з кардіології, судинної та торакальної хірургії, – відзначив головний лікар. – За рік планується провести близько 1000 всіх оперативних внутрішньо- судинних втручань та надати кардіохірургічну допомогу за потребою 400-450 пацієнтам, які не були проліковані».

За словами завідувача Центру рентгеноендоваскулярної діагностики та лікування Юрія Ткачука, це обладнання дає можливість обстежити всі судини, які є в людському організмі. Акцент робиться на коронарографію, тобто судини серця, дослідження судин головного мозку та кінцівок. Тепер лікарі зможуть виявляти на ранніх стадіях захворювання даних органів та попереджувати прогресування хвороби.

Процедури за допомогою ангіографа зменшують інвалідизацію, перебіг недуги та тривалість перебування пацієнта в стаціонарі.

Також лікарі переконані, що відкриття Центру з ангіографом дозволить розширити спектр та об’єм оперативних втручань, реалізувати державну політику щодо забезпечення вчасної та високоякісної допомоги пацієнтам краю і наблизити медицину Франківщини до сучасних світових стандартів.

Основними завданнями Центру є надання допомоги населенню краю  при гострих та хронічних патологіях за напрямками: кардіологія, нейрохірургія,

З метою запобігання розвитку інфаркту, буде проведено більше 200 операцій. Поставлення штучного водія ритму серця близько 150 операцій.   З метою запобігання утворенню крововиливу в головний мозок чи розвитку ішемічного інсульту операцій буде проведено більше 150.

Судинна хірургія (артеріографія, операції по ангіопластиці і стентуванню усіх переферичних судин) – з метою відновити кровопостачання органів чи систем, нижніх та верхніх кінцівок та уникнути їх ампутації, буде проведено близько 400 операцій.

Також завдяки ангіографу, заплановано нові методики лікування в торакальній хірургії (селективний тромболізис) з метою підведення спеціального препарату для розчинення тромбу в легеневих артеріях, а також в гінекології, урології та інших спеціальностях.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

Через отруєння алкоголем невідомого походження на Харківщині померло...
Американські вчені з’ясували, що стеження за вашими друзями...
Кава має свої плюси і мінуси. Пити чи...
Спалах лихоманки Ебола може мати катастрофічні наслідки для...

By Людмила Баран 21 Кві, 2017 08:30


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +