“Ураган” програв перший домашній матч 1/4 фіналу Екстра-Ліги (ВІДЕО)

26 Бер, 2017 14:38

У суботу, 25 березня, в рамках 1/4 фіналу Екстра-Ліги івано-франківський “Ураган” вдома прийняв харківський “Локомотив”.

Перший матч серії виявився невтішним для господарів. Вони, хоч і відзначилися на першій хвилині гри (Корсун), вже на перерву йшли програючи 1:2. Далі гості забили два швидкі м’ячі та ближче до екватору тайму закріпили перевагу ще одним голом. Кіндратів та Зварич дещо скоротили відставання, але у відповідь пропустили ще двічі – 3:7 у підсумку.

Вже за тиждень матч-відповідь – і якщо “Ураган” не здобуте там перемогу, то завершить виступ у змаганнях.

Чемпіонат України. Екстра-ліга. Плей-офф. 1/4 фіналу (1-й матч)
“УРАГАН” (Івано-Франківськ) – “ЛОКОМОТИВ” (Харків) – 3:7 (1:2)

25 березня. 12:00. Івано-Франківськ. Спорткомплекс Коледжу фізвиховання. 800 глядачів.
Арбітри: Подранний (Житомир), Кравцов (Рівне). Спостерігач арбітражу: Проць (Дрогобич)

Ураган: Біров – Кіндратів-к, Сімка, Зварич, Шотурма – Павленко, Коваль, Корсун, Пелех – Микитюк.
Локомотив: Литвиненко-к – Сірий, Бондар, Лебідь, Свірідов – Білоцерківець, Літвінов, О.Сорокін, Д.Сорокін.
Голи: Корсун (1), Кіндратів (34), Зварич (35) – Свірідов (12, 18, 21), Д.Сорокін (23, 40), Литвиненко (32), Лебідь (36).