П’ять пропущених та два вилучення: “Прикарпаття” розгромно програло “Миколаєву” (ФОТО, ВІДЕО)

25 Чер, 2020 16:36

У першій грі після карантину “Миколаїв” на своїй арені зіграв проти “Прикарпаття”. Команди – сусіди у турнірній таблиці, яких до гри розділяли лише два пункти.

Перший тайм був досить багатим на події. Особливо добре виглядали господарі. Вони швидко бігли в атаки і змогли забити тричі до перерви.

“Причому перші два голи – близнюки. Контратака, м’яч у вільну зону на швидкого форварда, той заробляє фол біля штрафного суперника. Після цього два еталонних розіграші стандартів в пас (видно, що заготували заздалегідь) і вдале завершення спочатку від Ковальова, а потім і від Кравченка – 2:0”, – йдеться на офіційному сайті МФК “Прикарпаття”.

Перед другим голом “Прикарпаття” ще й залишилося у меншості (пряма червона Бойку за фол останньої надії). У середині першої половини Войцеховський забив третій і завчасно зняв усі питання про переможця.

Незадовго до свистка на перерву Дитко відквитав один м’яч. Другий тайм підопічні Ковалюка розпочали активно. А потім Бочкур “привіз” пенальті у ситуації, коли цього можна було і не робити. Захисник “корабелів” Кушніренко чітко виконав вирок – 4:1.

“Зелено-жовті” могли відквитати ще один гол, але Януш, через слизьке поле, завдав удару набагато вище воріт. Ще через кілька хвилин після грубого фола арбітр видалив ще одного франківця – Кузьмина- гості догравали вдев’ятьох.

До кінця зустрічі голкіпер “Прикарпаття”був змушений вп’яте виймати “круглого” з сітки воріт – юний Черепущак вдало відсвяткував свій вихід на заміну – 5:1.

“Миколаїв” здобуває перемогу, набирає 21 пункт у турнірці та обходить “Прикарпаття”. Наступний матч іванофранківці зіграють 29 червня з одеським “Чорноморцем”.