Прикарпатські спортсменки – призерки юніорського чемпіонату України з легкої атлетики (ФОТО)

Автор: Зелінська Тетяна

14 Сер, 2020 07:45

Юніори Прикарпаття успішно стартували на чемпіонаті України з легкої атлетики.

Перший день юніорського чемпіонату України з легкої атлетики, що проходить у Луцьку, приніс дві медалі до скарбнички спортсменів з Прикарпаття, інформує “Галка” з посиланням на Відділення НОК України в Івано-Франківській області.

Валентина Косів (вихованки Долинської ДЮСШ) здобула срібну медаль у метанні молота (4кг) з результатом 46.98. Її тренер – Ярослав Костишин. Тетяна Харащук (вихованка Коломийської КДЮСШ) здобула перемогу у фіналі бігу на дистанції 400 м, її час – 55.94. Тренери – Світлана Дорундяк та Петро Лабича.

14 серпня відбудеться другий день змагань.