Нацгвардієць з Франківщини посів третє місце на чемпіонаті України з вільної боротьби

15 Тра, 2023 09:09

Військовослужбовець Національної гвардії з Івано-Франківщини Роман Гуцуляк зайняв третє місце у ваговій категорії 57 кг на чемпіонаті України з вільної боротьби.

Роман Гуцуляк займається вільною боротьбою вже 10 років і є Майстром спорту міжнародного класу. Гвардієць є переможцем чемпіонату України з вільної боротьби у 2021 році та активно бере участь у чемпіонатах за кордоном, представляючи Україну.

Про це пише “Галка” з посиланням на фб-сторінку 50 полку ім. полковника Семена Височана Нацгвардії України.

“Крім спортивних досягнень, Роман присвячує свої успіхи пам’яті загиблих та тим, хто щоденно працює на благо України та захищає її від ворога. Це вже третій рік, як він захищає Батьківщину в складі Національної гвардії України”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, загалом прикарпатські борці здобули шість медалей на чемпіонаті України у Львові (ФОТО).