Молоді та прогресивні: з ким іде в парламент “Українська стратегія Гройсмана”?

Автор: Костинюк Олександр

11 Чер, 2019 08:24

Поділитись публікацією
Молоді та прогресивні: з ким іде в парламент “Українська стратегія Гройсмана”?

“Фундаментом нашої держави, основою нашого успіху має бути сильна і розвинута економіка. Ми дещо в цьому питанні зробили: ми перейшли від падіння до зростання ВВП, але це зростання поки що не є достатнім. Вертаємося до питання: “Чому?”. Тому що не всі рішення, що потрібні та правильні для України, мали політичну підтримку”, – наголошує Володимир Гройсман і заявляє про свою ціль: 5-7% економічного зростання України.

Читайте також: На Івано-Франківщині агітаційний фальстарт парламентської кампанії - ОПОРА (ФОТО)

Нещодавно Прем’єр Володимир Гройсман заявив про намір залишитися в політиці після парламентських виборів. Більше того – привести в раду людей, що мають досвід, знання та вміють втілювати реформи. Їх він об’єднав у нову політичну силу – “Українська стратегія Гройсмана”.

Сам Володимир Гройсман – наймолодший український політик з досвідом роботи на керівних посадах у місцевому самоврядуванні, Уряді та Парламенті. Він добре зарекомендував себе на посадах міського голови Вінниці, спікера та Прем’єр-міністра, отримавши високий рівень довіри і підтримки на усіх посадах.

“Коли мені було 28, я хотів, щоб у рідному місті якість життя змінилась. Я пообіцяв містянам, якщо вони довіряться мені, я зроблю все, щоб місто процвітало. У мене була чудова команда і я зробив все, щоб зміни стали відчутні.

У 41 я відчуваю відповідальність за країну. Я знаю, як робити відчутні для кожного з нас зміни. Країна для мене — не просто місце на карті. Це 45 мільйонів людей з можливостями. І кожен матиме змогу себе реалізувати: від дитини до літньої людини”, – сказав Володимир Гройсман на з’їзді партії “Українська стратегія“.

Досвід успішних змін

“Люди хочуть від політиків результату. Люди серцем і розумом мають відчути, на що ми здатні. А ми реально здатні змінювати країну на краще. Усе, що ми обіцяємо у своїй програмі, ми зможемо зробити. Наголошую, я іду в Раду не знову, а вперше – вперше з командою, яку я сформував”, – зазначив Володимир Гройсман.

Команда, яку сформував на парламентські вибори Гройсман, дійсно відповідає суспільному запиту на результат. Адже зараз люди чекають не лише нових облич у раді, а й реальних змін.

“Я вирішив, що не хочу бути гравцем чужої збірної, не хочу і далі долати перепони, що уповільнюють зміни, які потрібні людям. Тому вирішив сформувати власну команду «Українська стратегія», яка знає, як зробити швидкі зміни, знає, у чому проблеми і як їх вирішити, щоб вони більше не виникали. Команда, що вміє приймати рішення і втілювати їх і добре розуміти всі виклики, що перед нею стоять”, – каже керівник партії.

У команді “Української стратегії Гройсмана” – лідери найуспішніших змін в країні у сферах освіти, медицини, культури, економіки,  фінансів, юстиції, врядування. Це ті зміни, впровадження яких гарантує гідний рівень життя українців. Вони стали частиною команди “Української стратегії Гройсмана”,  щоб робити Україну європейською, сильною, ефективною державою.

Лілія Гриневич: Перша жінка – міністр освіти за часів незалежної України. Змінила філософію шкільного навчання в бік компетентності і обізнаності учня із сучасним світом: «Освітня реформа – це марафон на десятиліття. Одна слабинка на цьому шляху – і вся праця десятків людей буде знівельована. Тому потрібні вартові змін. Ми не маємо права відступити назад. І тому я сьогодні тут, з цією командою».

Олександр Саєнко: Міністр Кабінету Міністрів України, наймолодший міністр в уряді. Ідеолог і лідер реформи державної служби, приватизації та введення принципів корпоративного управління на держпідприємствах: «Мені 35 років, тому я є прикладом того, що останніми роками сотні молодих людей приходять в уряд, в місцеві органи влади. Ми разом почали змінювати систему, спільно проводити реформи, які конче необхідні нашій країні. І для мене важливо, щоб ці реформи не зупинялися».

Євген Нищук: Міністр культури України. Почав відродження українського кіно, розвиває сучасну українську книгу, просуває культуру, мистецтво, традиції України у світі: «Зараз твориться нова сторінка політичної історії сучасної України. І в цей час «народні» політичні «цілителі» обіцяють  прості способи покращити життя ще вчора. За таких умов як здобути довіру людей, як реально домогтися позитивних змін? Це треба робити з позицій відвертості, розуму, фаховості, досвіду, великої компетентності і відповідальності. Це і є та команда, яку сформував Володимир Гройсман. І я радий бути в цій команді зі своїм досвідом».

Павло Петренко: Міністр юстиції України. Ініціював відкриття і створення нових реєстрів даних: онлайн оформлення документів, укладання шлюбу, розбудову мережі центрів безоплатної правової допомоги громадянам.

Сергій Марченко: Співавтор змін до Бюджетного та Податкового кодексів, що збільшили фінансову спроможність і самостійність громад. В реформуванні медицини розробляв систему «гроші ходять за пацієнтом» і оплату медичної послуги, а не лікарняних стін чи ліжок.

Павло Яблонський. Секретар Вінницької міськради. З 2015 року Вінниця входить до трійки кращих міст України.

Віктор Єленський. Народний депутат України. Один з найбільш ефективних парламентарів у Верховній Раді.

В команді Гройсмана є люди, які багато зусиль поклали на захист територіальної цілісності та суверенітету держави, захист прав українців у світі.

Еміне Джапарова: Перший заступник міністра інформаційної політики. Кримська татарка, що представляє та виборює позиції України та інтереси українського і кримськотатарського народу на міжнародній арені: «26 лютого цього року, до Дня опору Криму російській окупації  коли ми проводили «Кримській форум», Прем’єр-міністр Володимир Гройсман сказав наче дуже прості і дуже очевидні слова: «Крим був, є і буде українським».  Ніхто з вас у цьому не сумнівається, але я точно знаю, що для того, щоб це було дійсністю, ми всі маємо щодня багато працювати. І я вважаю, що саме «Українська стратегія Гройсмана» має відповіді на те, аби це стало дійсністю».

Андрій Тетерук: Народний депутат України, був добровольцем на фронті, став командиром батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Миротворець».

Забезпечити незворотність реформ

“Передати повноваження і ресурси на місця та створити в Україні справжній середній клас”, – Гройсман вважає, що це є запорукою успіху України.

Команда “Української стратегії Гройсмана” йде до парламенту, щоб забезпечити незворотність розпочатих змін, прискорити їх, зробити відчутними для людей. Адже пріоритетами партії Гройсмана є поліпшення якості життя людей в кожній громаді та розбудова справжнього середнього класу.

Український вчитель, лікар, кваліфікований працівник, підприємець, фермер – усі люди праці, які формують сьогодення і майбутнє країни – саме вони мають відчувати себе захищеними представники середнього класу.

“Ми точно знаємо,  як потрібно робити ці зміни. Ми знаємо, що таке відповідальна політика. Я хочу стати спільно зі своєю командою успіхом українців. Нашим спільним успіхом. Я переконаний, що людям, які висловлять нам вотум довіри, не буде соромно за нашу роботу”, – каже Володимир Гройсман.

Теги: