Молодь з Косівського району запрошують до участі у Майстерні сільських ініціатив

Автор: Людмила Баран

08 Жов, 2015 21:55

Поділитись публікацією
Молодь з Косівського району запрошують до участі у Майстерні сільських ініціатив

До 10 жовтня включно приймаються заявки на участь у “Майстерні сільських ініціатив”. Це – програма неформальної громадянської освіти молоді.

“Набираємо нових учасників серед молоді віком 13-17 років у Івано-Франківській (Косівський район), Черкаській (Чигиринський, Черкаський райони), Донецькій (Олександрівський, Добропільський райони) та Дніпропетровській (Апостолівський район) областях. Чекаємо на заявки за посиланням:
https://docs.google.com/…/1MGmW_7VnGB1_lRw0G_jDoZU…/viewform ” – йдеться на сторінці проекту у “Фейсбуці”.

Програма складається з трьох етапів-семінарів – Майстерня Ідей, Майстерня Дій та Майстерня Досвіду і етап практичної реалізації ініціатив. Триває з жовтня 2015 р. по травень 2016 р.

Програма допомагає визначити цілі (у навчанні, у сім’ї тощо),  досягти конкретних результатів у вигляді корисної справи для свого села або містечка, спілкуватися правильно з різними людьми, виступати перед публікою,  планувати свій час, створювати команду для своїх ініціатив і багато іншого й не менш цікавого.

Участь у програмі безкоштовна, усі витрати, пов’язані з проїздом, проживанням та харчуванням, покриваються організаторами.

“Навчання у програмі “Майстерня сільських ініціатив” виглядає дещо по-іншому, ніж твоє навчання у школі. У нас немає оцінок та іспитів, на семінарах панує невимушена атмосфера, ми використовуємо різноманітні методи роботи над темами, використовуємо часто такі шкільні приладдя, яких у школі не знайдеш.

Тренери Майстерні не навчають, а вчаться разом зі своїми учасниками, вони не кажуть, що правильно, а що не правильно. Адже найважливішими принципами роботи в Майстерні сільських ініціатив є рівність, толерантність, відкритість думок, вміння слухати і чути інших та дія. Ми не вивчаємо теорію, ми вчимось на практиці, втілюючи різні корисні справи у своєму оточенні. Такий формат роботи називається неформальною освітою”, – пояснюють організатори.