Франківський тхеквондист здобув “золото” на віртуальному Європейському Чемпіонаті (ФОТО)

23 Гру, 2020 19:12

Днями відбувся віртуальний Європейський Чемпіонат з Таеквон-До І.Т.Ф.

Організатори змагань – міжнародна федерація Таеквон-До. У змаганнях взяли участь близько 400 учасників з 14 країн Європи. Про це йдеться на фб-сторінці Факультету фізичного виховання і спорту ПНУ, інформує “Галка”.

Змагання проводились у розділі “Таеквон-До. Формальні вправи – Туль” і проходили в режимі онлайн на платформі “ITF Play live”. Україну представляли 29 спортсменів Всеукраїнської асоціації Таеквон-До І.Т.Ф. з Києва, Дніпра та Івано-Франківська.

Честь Івано-Франківського обласного осередку Всеукраїнської асоціації спортсменів Таеквон-До І.Т.Ф. на цьому турнірі відстоювали вісім спортсменів, серед них – аспірант факультету фізичного виховання і спорту (спеціальність “Фізична терапія, ерготерапія”) Андрій Данищук, який також є головою обласного осередку.

“Слід відзначити, що на турнірі була висока конкуренція, у деяких категоріях було від 35 до 45 учасників, проте, Андрієві вдалося вибороти перше місце у цьому чемпіонаті (категорія 18-35 років, серед чоловіків володарів чорних поясів IV дану). Факультет вітає Андрія із такою поважною перемогою та бажає подальших успіхів на спортивній та науковій нивах!”, – йдеться в повідомленні.