Франківський студент став двічі чемпіоном України з гирьового спорту (ФОТО)

Автор: Дубінець Вікторія

27 Чер, 2017 17:27

Студенти Івано-Франківського національного медичного університету Олександр Шваб та Ірина Савчин повернулися з чемпіонату України з гирьового спорту (двоборство), який відбувався в місті Токмак Запорізької області. Обидвоє привезли нагороди.

Олександр Шваб став чемпіоном України серед чоловіків та юніорів. У ваговій категорії до 65 кілограмів він показав результат 157 підйомів гирі вагою 32 кілограми (поштовх — 83, ривок — 74), який став найкращим у цій вазі. Тож Олександр Шваб, який цього року вперше в історії університету виконав норматив майстра спорту міжнародного класу, поповнив свою скарбничку досягнень ще двома золотими медалями.

Ірина Савчин виступала у жіночій вазі до 79 кілограмів і виконувала ривок гирі 16 кілограмів. Їй вдалося виконати 79 підйомів, що дозволило піднятися на другу сходинку п’єдесталу. В активі нашої студентки дві срібні медалі — серед юніорів і дорослих.

Уже буквально за кілька днів гирьовики вирушають до столиці Білорусі Мінська на чемпіонат Європи з гирьового хортингу. Цього разу студенти виступатимуть разом із тренером — Роман Михальчук заявляється на змагання серед ветеранів, йдеться на сторінці ІФНМУ.