Франківські таеквондисти привезли нагороди зі всеукраїнських змагань (ФОТО)

By Дубінець Вікторія 14 Лис, 2017 07:46

Схожі публікації

Loading...

Вихованці відділення таеквондо ВТФ ДЮСШ №3 вибороли нагороди на всеукраїнських змаганнях.

На чемпіонаті України серед ДЮСШ, СДЮСШОР та клубів чемпіонами стали Жолобайло Діана, Пірко Софія, Белей Діана (тренер – Ігор Йосипів) та Малімон Валерія (тренер – Володимир Гаврилаш). Срібні нагороди завоювали Николаїв Олег та Подвійна Каріна (тренер – Ігор Йосипів). Бронза у Кліща Руслана (тренер – Ігор Йосипів), Попадинець Світлани, Кавінської Каріни і Попадинець Надії (тренер – Володимир Гаврилаш). Загалом у франківських таеквондистів 10 медалей, з них 4 золоті, 4 бронзові та 2 срібні.
У підсумку команда ДЮСШ №3 посіла 9 місце з 54 команд і 8 місце серед всіх областей України. Ігор Йосипів став 9-м, а Володимир Гаврилаш – 29-м серед 108 тренерів України.
Окрім того, Діана Жолобайло завоювала Кубок України і вшістнадцяте за свою спортивну кар’єру піднялась на найвищу сходинку п’єдесталу пошани.
На командному чемпіонаті України з тхеквондо ВТФ Діана Жолобайло посіла третє місце у загальнокомандному заліку серед жінок. Спортсменка тренується під керівництвом Ігоря Йосипіва. Ігор Снігур та Руслан Кліщ здобули “срібло” в особистому заліку. Денис Дудар й Ігор Снігур посіли 4 місце в своїй підгрупі на командному чемпіонаті України, інформує sport.if.ua.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!