Франківські паралімпійці розповіли, як перемагали на Чемпіонаті Європи

17 Бер, 2017 11:16

17 березня в Івано-Франківській ОДА відбулася прес-конференція переможців та призерів чемпіонату Європи з легкої атлетики у приміщенні серед спортсменів-паралімпійців.

Там прикарпатські спортсмени на трьох вибороли сім медалей. Зокрема Василь Біленко здобув “золото” і встановив рекорд змагань на дистанції у 60 метрів. Естафета 4 х 400 метрів – ІІІ місце.

«Був маленький мандраж, а так — всьо дуже файно. Хотілося за цей рекорд з своїм тренером порадуватися за цей рекорд, але його не стало рік тому ( Антонець Володимир Дмитрович, – прим. «Галки»). Дуже шкода, ми дуже довго до цього йшли разом», – сказав Василь.

Тренер Василя, Володимир Антонець визнав, що незважаючи на добрий виступ, проблеми у спортсменів залишаються. Банально не вистачає грошей на якісне харчування.

Павло Волуйкевич у бізі на 3000 метрів посів І місце; біг 1500 метрів – ІІ місце; естафета 4 х 400 метрів – ІІІ місце.

«Змагання були важкими, але нас добре підтримували, добра команда. Біжимо — а нам «швидше-швидше біжи»», – сказав Павло Волуйкевич, інформує “Галка”.

До слова, головним тренером збірної команди був іванофранківець Євгеній Єрузель. Він зазначив, що українці вибороли на турнірі 12 медалей, з них 5 золотих, 2 срібні та 5 бронзових. Тож прикарпатська делегація взяла більш ніж половину нагород. Головними конкурентами команди були росіянами. Приємно, каже Єрузель, що багатьох вдалося перемогти.

«Це добрий результат не лише спортсменів, а й результат тренерів і тих людей, котрі опікуються спортом. Хочу подякувати Вам від імені голови ОДА і далі обіцяємо підтримку, ту, яку декларували», – привітав легкоатлетів заступник голови ОДА Ігор Пасічняк.

Тепер спортсмени готуються до травневого чемпіонату світу в Таїланді. Згодом у липні – турнір у Великій Британії.