Франківські баскетболістки перемогли на турнірі в Києві

Автор: Костинюк Олександр

16 Бер, 2018 09:27

У минулі вихідні в Києві пройшов фінал турніру “Winter Basket Battle 3х3” у віковій категорії до 18-ти років, інформує “Sport.if.ua”.

Честь Івано-Франківська відстоювали баскетболіски з БК “Франківськ-ДЮСШ №2”.

У фіналі підопічні Дмитра Неволіна здолали команду з Переяслав-Хмельницького “Step up” – 16:9.

Володарками почесного трофею у складі франківської команди стали Вікторія Федоренко, Марія Семеніченко, Олена Дарморост та Карина Нечваль. Окрім того, звання найкориснішої гравчині турніру виборола Вікторія Федоренко.

За крок до медалей зупинились представники Прикарпаття в юнацьких змаганнях . Тут калуська команда “Grizzlies” у матчі за “бронзу” програла рівненським “Парівникам” – 17:21.

“Grizzlies” виступали у такому складі: Владислав Марусяк, Вадим Сірий, Валентин Марусяк та Владислав Білецький.