Дванадцять шкіл міста змагалися у регбі (ФОТО)

Автор: Людмила Баран

15 Гру, 2017 12:05

З 12 по 14 грудня у спортивному залі ЗШ №25 проходили змагання з регбі-5 за програмою Спартакіади шкіл міста.  У змаганнях взяли участь 12 шкільних команд.

Переможці попередніх трьох років  команди ЗШ №25 і ЗШ №19 зустрілись у вирішальній грі фіналу Спартакіади шкіл міста, повідомляє Федерації регбі Івано-Франківської області.

Півтора тайми гра проходила у рівній боротьбі, але в останній чверті школярі з школи 25 три рази знаходили щілини у захисній лінії суперників, що принесло господарям площадки перемогу з рахунком 15:0 і звання переможців Спартакіади.

Минулорічні переможці, команда ЗШ №19, задовільнились другим місцем.

53

У грі за третє місце команда гімназії №3 у впертому поєдинку перемогла команду ЗШ №16. Для здобуття переможного рахунку 5:0 гімназистам знадобилися, крім основного, ще два додаткові тайми.

До чільної шістки також потрапили команди ЗШ №1 І №2.

Наступні змагання з регбі-5 Федерація регбі Івано-Франківської області проведе у лютому.

Це буде вже сьомий чемпіонат міста серед школярів, переможці якого отримають право грати у чемпіонаті України з регбі-5.

Спартакіада шкіл міста Івано-Франківська організована Департаментом освіти та науки
Івано-Франківської міської ради за участі Федерації регбі Івано-Франківської області.