Антимонопольний комітет своїм рішенням скасував дискримінаційні умови на користь одного з нардепів при будівництві доріг Прикарпаття

By Вадим Войтик 8 Чер, 2017 07:10

Антимонопольний комітет своїм рішенням скасував дискримінаційні умови на користь одного з нардепів при будівництві доріг Прикарпаття

Схожі публікації

Loading...

Антимонопольний комітет України своїм рішенням скасував дискримінаційні умови, які дозволяли вигравати тендери на ремонт доріг Прикарпаття окремим господарюючим суб’єктам.

Про це йдеться у Рішенні №3209-р від 24. 05. 2017р.  постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель.

Зокрема, починаючи з 2015 року тендерний комітет Служби автомобільних доріг (САД) у Івано-Франківській області визнав ТОВ «ПБС», яку пов’язують з нардепом Олександром Шевченком, переможцем одинадцяти закупівель на суму в майже три мільярди гривень на будівництво доріг на Прикарпатті.

Такого рекордного «освоєння» державних коштів переможці тендерів добилися шляхом втручання у правила проведення державних закупівель. Адже саме у 2015 року САД у Івано-Франківській області змінила політику щодо проведення тендерних процедур (значно укрупнило об’єми виконання робіт через об’єднання декількох тендерів в один.

Також САД в Івано-Франківській області в умовах закупівель прописувалось наявність досвіду виконання робіт на суму понад 200 млн, при цьому вартість виконаних робіт (надання послуг) повинна становити не менше 100 млн грн. На думку експертів це автоматично ставало бар’єром для участі інших компаній. Адже, Законом України «Про публічні закупівлі» не передбачене право замовника встановлювати  граничну вартість аналогічних договорів.

АМКУ прийняв рішення зобов’язати САД в Івано-Франківській області переглянути умови тендерної документації.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

Сергій Басараб з Блоку Петра Порошенка дав позику у понад...
Лише до кінця 2014-ого діють пільги для видання...
Кабінет міністрів вніс на розгляд Верховної Ради законопроект...
Сума витрат на ліквідацію наслідків стихійних лих у...

By Вадим Войтик 8 Чер, 2017 07:10


Загрузка...

  1. Вуйко Юзьо Червень 8, 12:57

    Значить тепер або дороги недороблять, або прийдуть такі, що поремонтують дороги неякісно, а гроші розпиляють.

    Reply to this comment
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +