Про проект

  Цієї весни проект «Galka.if.ua» відзначив другий рік існування. За такий короткий час, орієнтуючись на показники зовнішніх аналітичних служб, редакційна команда завоювала належну увагу від читачів і очолила рейтинг найбільш відвідуваних новинних порталів Івано-Франківська та області.
  З дня в день на сайті та в першій щоденній газеті кореспонденти збирають найсвіжішу, повну та перевірену інформацію про життя міста і його мешканців, аби кожен йшов у ногу з часом.
  Як годиться невтомним журналістам у свято, свій день народження вирішили провести працюючи і з користю для громади: вперше в Івано-Франківську визначили «Людину року» та десятку найвпливовіших. Для цього дізналися і опрацювали думку сотень пересічних мешканців та закріпили її висновками експертів. Експертами ми обрали, насамперед, редакторів усіх місцевих ЗМІ та аналітиків.
  Нині маємо честь презентувати Вам — нашому читачеві – результат спецпроекту. Без сумніву, описані в «Людині року» персони задають темп життя міста у політичний, бізнесовій, соціальній та культурній сферах.
  Можливо, читач не знає кожного з героїв на ім’я чи в обличчя. Проте точно, в більшій чи меншій мірі, відчув на собі, або ж на Івано-Франківську загалом, вплив їхніх ідей та вчинків.
З повагою, Роман ТУРІЙ, головний редактор «Galka.if.ua»

  Вже майже 10 років будівельна компанія «ВАМБУД» працює на ринку житлової та комерційної нерухомості Івано-Франківська. За цей час, завдяки непересічним об’єктам і відповідальному підходу до роботи, компанія заробила бездоганну репутацію і визнання клієнтів та партнерів. Так, вперше в історії області, у 2015 році підприємство з Івано-Франківська «ВАМБУД» стало призером Всеукраїнського конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію на території України.
  Ми щиро і віддано любимо наше місто. Тому намагаємося змінити його не лише там, де зводимо житло. Так, ми зробили найкрасивіший в обласному центрі сквер на вулиці Мазепи. Нині працюємо над майбутнім оновленням скверу на вулиці Грюнвальдській.
  Наша мрія — побудувати Європу в Івано-Франківську. Вона цілком реальна, адже в місті живуть тисячі працьовитих і креативних мешканців, які готові до експериментів та самопожертви для громади.
  Віримо, що справжні патріоти міста потрапили і в рейтинг спецпроекту «Людина Року. ТОП-10 людей Івано-Франківська» від «Galka.if.ua». На багатьох з них треба рівнятися. У свою чергу, якісною роботою зі сторони «ВАМБУДу», будемо й надалі давати людям комфортне та якісне житло, дарувати затишне, до найменших деталей, майбутнє у найкращому місті світу — Івано-Франківську.
З повагою, Микола КОВАЛЬЧУК, директор ПП «ВАМБУД», головний партнер проекту