Житло, робота та статус “переселенців” – основні проблеми ВПО на Франківщині

By Турій Роман 10 Бер, 2016 13:00

Житло, робота та статус “переселенців” – основні проблеми ВПО на Франківщині

Схожі публікації

Loading...

В Івано-Франківську триває регіональна дискусія “Проблеми територій, наближених до збройного протистояння та взаємодія між ЗМІ-владою-НГО для їх вирішення. Роль місцевих ЗМІ для налагодження діалогу між всіма сторонами”.

За словами керівника ГО “Всеукраїнське об’єднання “Українці Донбасу і Криму” Лариса Пантелюк, серйозними проблемами для переселенців сьогодні в Івано-Франківську та області залишається питання забезпечення житлом та роботою.

“Спочатку була проблема з психологічною адаптацією. Було психологічно тяжко. Тепер у нас проблеми з житлом і роботою. І то зараз гостріше стоїть питання з житлом, бо роботу мінімальну, таку щоб вижити, можна знайти, а з житлом все складніше”, – каже пані Лариса.

В організації переконані, що житлові питання вирішити на місцевому рівні вирішити практично не можливо, його мають вирішити на загальнодержавному рівні.

Також за словами Пантелюк, ВПО виступають проти цього статусу і “маркера”.

“Ми ті ж самі українці. І цей статус для нас як “клеймо”. Ми хочемо, щоб нас назвали або людьми, які постраждали від війни, або від антитерористичної операції, а не переселенці. Хочемо, щоб Україна визнала Росію агресором, щоб ми змогли подати до суду на Росію, і хай не ми, а наші діти змогли добитися справедливості”, – каже Пантелюк.

Окрім того, кажуть в організації, гостро стоїть питання місцевої реєстрації.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:


Loading...
By Турій Роман 10 Бер, 2016 13:00


Загрузка...

  1. ВАСИЛЬ Березень 10, 21:11

    Повторяюсь в десятий раз-маю можливість надати власне житло дві кімнати,туалет в хаті,світло,підвал великий,вода колонка,разом із шістьма сотими города.сад.кущі,виноград,міська зона,50 метрів від зупинки-нехай мені в замін влада дасть дві кімнати для сина.0685426791,або вартість.

    Reply to this comment
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +