Зелено-жовті дими, незабите пенальті і яскрава перемога: “Прикарпаття” бере реванш у “Агробізнеса” (ФОТО, ВІДЕО)

23 Вер, 2018 20:56

23 вересня у матчі десятого туру чемпіонату серед команд Першої ліги ФК “Прикарпаття” приймав свого давнього кривдника – “Агробізнес” з Волочиська.

У Другій лізі команди тричі зустрічалися, і всі ігри завершувалися перемогами “Агробізнесу”.  Тож іванофранківці мали чимало причин, аби взяти реванш. Цього вимагали і вболівальники, найактивніші з яких на початку гри вивісили банер “Перемогам час настав” та запалили зелено-жовті дими.

На полі ж була досить рівна гра, яка не затримувалася у центрі поля. Раз по раз воротам суперника загрожували як господарі, так і гості. За рахунку 0:0 команди пішли на перерву. Після неї малюнок гри особливо не  змінився – “Прикарпаття” й далі атакувало трьома нападниками, а “Агробізнес” намагався діяти на контр-атаках. На 75 хвилині Худобяк проривався на побачення з голкіпером, і захисники його зупинили ціною пенальті. 11-метровий взявся виконувати Роман Дитко, котрий пробив вище воріт. Здавалося, що гра йде до нічиєї, якби не відчайдушний ривок Василя Цюцюри на 81-ій хвилині. Він прийняв м’яча на підступах до штрафної, і в оточенні трьох суперників зміг проштовхнути м’яча повз воротаря гостей, інформує “Галка”. Після цього іванофранківці змогли довести матч до перемоги.

У турнірній таблиці “Прикарпаття” на 9 місці, і наступну гру проведе на виїзді проти “Волині”.