Збірна Хорватії мінімально обіграла команду України

Автор: Людмила Баран

25 Бер, 2017 10:42

Матч Хорватія – Україна відбувся 24 березня 2017 року у Загребі в рамках п’ятого туру відбіркового турніру до ЧС-2018. Завершився з рахунком 1-0.

Долю гри вирішив єдиний гол, забитий колишнім форвардом “Дніпра” Нікола Калінічем під кінець першого тайму, пише РБК.

Хорвати після свистка арбітра стартували з високим темпом і щільним пресингом. Хоча перший напівгострий момент у матчі виник біля воріт саме хорватської команди, коли на восьмій хвилині Ярмоленко прострілив на лінії 11-метрової позначки, але захисники господарів не дали партнерам Андрія замкнути передачу.

Відповідь підопічних Чачіча була гострою: тактика господарів спрацювала і Калинич ледь не переправив м’яч у сітку майже з лінії воротарського після флангового прострілу. За кілька хвилин Манджукіч після прикрої помилки “синьо-жовтих” у центрі поля, вийшов один на один з П’ятовим, але пробив у штангу. В наступній атаці господарів вже Калініч пробив головою над поперечиною після флангового прострілу.

Другий тайм вийшов менш цікавим, моменти були, але в основному у хорватів.

У підсумку, 0:1 – прикра поразка збірної України, яка стала для “синьо-жовтих” першою в цьому кваліфікаційному циклі і опустила команду на третє місце, а Хорватія закріпилася на першій сходинці у групі I.

Наступний матч національна збірна України зіграє в червні проти команди Фінляндії.

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко прокоментував матч так: “Результат негативний, але відрізками ми показували непоганий футбол. Так, у Хорватії зараз перевага, але для нас нічого не втрачено. Ми будемо боротися до кінця за вихід у фінальну частину чемпіонату світу”.

Анте Чачіч, головний тренер збірної Хорватії, сказав: “Ми просто робили свою роботу. Ми повинні були домінувати, створювати тиск. І нам це вдавалося. Навіть до забитого голу ми мали перевагу. Україна теж мала моменти, але не реалізували їх. Ми грали проти дуже сильного суперника. Збірна України показала відмінну гру, команда зростає з кожним днем. Думаю, у збірній Шевченко велике майбутнє. Сьогодні це було помітно”.

В інших матчах кваліфікації чемпіонату світу 2018 року збірна Іспанії на своєму полі розгромила команду Ізраїлю, збірна Італії теж на своєму полі перемогла команду Албанії (2:0), а Ірландія приймала команду Уельсу.