Засуджених навчають “правилам життя” на волі

By Людмила Баран 23 Бер, 2015 20:25

Засуджених навчають “правилам життя” на волі

Схожі публікації

Загрузка...

На курсах підготовки до звільнення засуджених Коломийської виправної колонії № 41 діють курси, на яких навчають “правилам життя” на волі.

Підготовка засуджених до звільнення є одним із важливих завдань Державної пенітенціарної служби України. Для людей, які тривалий час перебувають у неволі, нерідко втрачаються соціальні зв’язки, частина із них не мають освіти, професії, що неминуче призводить до складнощів адаптації у суспільстві після відбування покарання, повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Івано-Франківській області.

Тому в установах виконання покарань діють шестимісячні курси підготовки засуджених до звільнення. До роботи із засудженими залучаються педагоги, психологи, соціальні працівники, які розкривають основні правові, соціально-психологічні, професійні навички, оволодівання якими дозволяє відновити соціальний статус та сприяє успішній адаптації на волі.

У рамках проведення таких курсів днями в Коломийській виправній колонії управління ДПтС України в Івано-Франківській області в кімнаті психоемоційного розвантаження проведено заняття із засудженими. Тематика занять була різноманітною: “Правовий статус засуджених”, “Перші кроки у пошуку роботи після звільнення”, “Формування життєвої позиції”, “Соціальні проблеми та їх вирішення”.

Засуджених ознайомили із нормативними актами що регламентують права та обов’язки осіб, які звільняються з місць позбавлення волі. Їм продемонстрували порядок оформлення документів для отримання статусу безробітного та можливості працевлаштуватися після звільнення з місць позбавлення волі чи одержати нову професію.

Із засудженими провели заняття, в ході якого психологи навчали прийомів формування готовності до прийняття власних рішень та позитивних життєвих цілей, вміння позбуватися “образу ворога”.

Окрему увагу було зосереджено на побудові позитивних модулів вирішення соціальних проблем після звільнення з місць неволі.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

Новозеландський білизняний бренд Lonely Lingerie представив нову рекламну...
Пухкенька чарівна дівчинка з США на Кінслі Райна,...
Що може бути кращим за м’яких та пухнастих...
Коли випадає перший сніг, у всіх без винятку...

Loading...
By Людмила Баран 23 Бер, 2015 20:25


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +