Закордонні гості ходили на екскурсію на очисні споруди Франківська

By Людмила Баран 24 Кві, 2015 18:36

Закордонні гості ходили на екскурсію на очисні споруди Франківська

Схожі публікації

Loading...

Делегати з Данії, Польщі, Австрії, Угорщини оглянули  каналізаційні очисні споруди міста Івано-Франківська, які розташовані  у Ямниці. Екскурсію проводило керівництво “Водоекотехпрому”.

Делегація завітала до міста у рамках   проекту BUS OZE, повідомляють у КП «Івано-Франківськводоекотехпром». Керівництво підприємства підтримало ініціативу ІФНТУНГ, котрий є партнером проекту «Development of a network for the cooperation promotion of Renewable Energy Sources» (Розвиток мережі для співпраці і поширення відновних джерел енергії).

В склад делегації ввійшли представники Університету науки і технологій гірничо-металургійної академії ім. С.Сташіца (м. Краків, Польща), Енергетичної академії Самсо (Данія), Університету Мішкольна (Угорщина), Карінтійського Університету (Австрія).

Начальник станції аерації ознайомив учасників проекту з усіма об’єктами підприємства, впровадженим новітнім обладнанням і технологіями. Вони оцінили всі масштаби реконструкції в рамках проекту «Розвиток міської інфраструктури в Україні», що фінансується з Позики Світового банку.

Генеральний директор КП “Івано-Франківськводоекотехпром”розказав про впроваджені енергоощадні заходи. Також наочно показав результат енергозбереження підприємства за останні 15 років, котрий скоротився в чотири рази.

Головний інженер підприємства роз’яснив всі методи контролю та скорочення показників втрат води. 
Схожі новини:

Українці Австралії провели мітинг проти візиту президента Росії...
Модель Джіджі Хадід демонструє яскраві бікіні в спеціальному...
Магазин виставив на підвіконнях  рослини, посаджені у взуття.
Все частіше у місті можна побачити машини,прикрашені традиційними...

Loading...
By Людмила Баран 24 Кві, 2015 18:36


Загрузка...

Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketingновини партнерів

Фейсбук

Вконтакті


Google +