За викидання великогабаритного сміття не за розкладом на франківців чекають штрафи від 510-850 гривень

By Турій Роман 3 Лис, 2015 07:03

За викидання великогабаритного сміття не за розкладом на франківців чекають штрафи від 510-850 гривень

Схожі публікації

Loading...

У Івано-Франківську набрало сили рішення виконавчого комітету № 582 від 08.10.2015 р. «Про заходи щодо покращення у сфері вивезення твердих побутових відходів».

«Цим рішенням ми намагалися концептуально змінити ситуацію щодо вивезення твердих побутових відходів, до якої дуже багато зауважень. Якщо звичайні побутові відходи вивозять задовільно, то до стану вивозу негабаритних і ремонтних відходів є значні претензії. Мова про цеглу, старі двері чи вікна, меблі, великі я

щики, які люди викидають на майданчики для звичайного побутового сміття, утворюючи стихійні звалища негабаритних відходів», – повідомив директор Департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку Михайло Смушак.

У Івано-Франківську встановлено понад 270 контейнерних майданчиків, кожного дня вивозити з них додатково і негабарити – неможливо.

«Ми підготували рішення, згідно з яким визначили місця для негабаритного сміття. Це 62 майданчики, тобто територіально – один на кожні три наявні. Окрім того, буде складено спеціальні графіки. Між усіма районами міста визначено той чи інший де

нь тижня, коли зранку на певне місце привозитимуть великі контейнери, призначені саме для негабаритів. Протягом дня мешканці того чи іншого мікрорайону зможуть викинути негабаритне чи будівельне сміття, яке ввечері того ж дня вивезуть спеціальним транспортом.

Графіки вивозу негабаритів будуть розміщені на усіх будинках і на контейнерних майданчиках, а контроль за дотриманням цих правил покладено на Муніципальну інспекцію з благоустрою. За порушення правил накладатимуть адміністративні штрафи: від 30 до 50 неоподаткованих мінімумів від доходів громадян, тобто від 510 до 850 грн.

Суб’єктам господарської діяльності заборонено викидати ремо

нтні відходи на будь-які контейнерні майданчики. Тобто, якщо підприємець проводить ремонт в магазині, чи офісі, він має найняти людей, які вивезуть відходи безпосередньо на Полігон. Перевізників, які займаються вивозом сміття, теж жорстко контролюватимуть. Якщо негабарити будуть забирати в підприємця і вивозити не на Полігон, а на найближчий контейнерний майданчик, а такі випадки трапляються дуже часто, порушників закону штрафуватимуть і вилучатимуть транспортні засоби», – наголосив Михайло Смушак.

 
Схожі новини:

Ціни буде переглянуто задля зменшення дефіциту «Нафтогазу».
У Нідерландах у листопаді поточного року відкриється перший...
FEDORIV — брендингова агенція розробила яскравий 30-секундний кліп MTV-формату...
Національна комісія, яка здійснює держрегулювання у сфері енергетики...

By Турій Роман 3 Лис, 2015 07:03


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketingновини партнерів

Фейсбук

Google +