За рік більше двох тисяч прикарпатців померло від раку

By Людмила Баран 3 Лют, 2016 21:11

За рік більше двох тисяч прикарпатців померло від раку

Схожі публікації

Loading...

У 2015 році від злоякісних пухлин в області померло 2203 онкохворі. Також в 2015 році зареєстровано 3843 випадки вперше діагностованого раку. Це 10,5 випадків щоденно.

Станом на 1 січня 2016 року  в області 23 533 онкологічних хворих. 57,4% з них живуть 5 і більше років, повідомляє Департамент Охорони Здоров’я.

У п’ятірку найпоширеніших захворювань серед чоловічого населення входять: рак легень, рак шкіри, рак простати, рак шлунка та рак товстого кишечника.

Серед вперше захворілих жінок на першому місці рак грудної залози – 330 випадків (18,1% від всіх вперше захворілих жінок). Наступні рангові місця посідають рак шкіри, рак шийки матки, рак тіла матки та рак товстого кишечника.

Успіх лікування злоякісних пухлин залежить саме від стадії на якій виявлено хворобу. Відомо, що 90 відсотків пацієнтів, у яких рак діагностовано в І-й стадії живуть після лікування 10 і більше років. Здоровий спосіб життя, вчасне проходження онкопрофоглядів – запорука довголіття.

4 лютого відзначається Всесвітній день боротьби проти раку проголошений Міжнародним союзом боротьби з онкологічними захворюваннями.

Мета цього дня полягає в підвищенні обізнаності населення планети про рак, як одне з найгрізніших та згубних захворювань сучасної цивілізації.

 

 
Схожі новини:

Якщо включити ці продукти в щоденне меню, ви...
Зниження чисельності популяцій близько трьох тисяч видів тваринних...
Також можуть зникнути кукурудза, жито, ячмінь, сорго і...
У центрі Миколаєва поставили рамку, яка розпилюватиме воду, аби...

Loading...
By Людмила Баран 3 Лют, 2016 21:11


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +