За допомогою у працевлаштуванні до Івано-Франківського обласного центру зайнятості звернулося більше семиста переселенців

By Борис Марія 13 Жов, 2015 12:25

За допомогою у працевлаштуванні до Івано-Франківського обласного центру зайнятості звернулося більше семиста переселенців

Схожі публікації

Loading...

Протягом 9 місяців 2015 року послугами служби зайнятості області скористалися 53,7 тисяч громадян, з них працевлаштовано 25,5 тисяч осіб.

З початку окупації АР Крим та проведення антитерористичної операції до державної служби зайнятості звернулися за допомогою у працевлаштуванні 738 мешканців АР Крим, Донецької та Луганської областей, зокрема 618 осіб, які отримали довідку про взяття на облік відповідно до постанови Кабінету Міністрів від 1.10.2014 року № 509.

Служба зайнятості області сприяла працевлаштуванню 261 такому громадянину, зокрема, 218 особам, які мали відповідну довідку. 12 осіб з числа внутрішньо переміщених осіб започаткували власну справу завдяки отриманню допомоги по безробіттю одноразово.

На нові робочі місця з компенсацією витрат роботодавцю на оплату єдиного внеску працевлаштовано 803 безробітних, в тому числі 192 особи, які недостатньо конкурентоспроможна на ринку праці. 572 робочих місця створено шляхом одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

Професійне навчання за направленням центрів зайнятості проходили 6,9 тис. безробітних. У громадських та інших роботах тимчасового характеру брали участь 9,1 тис. осіб.

Станом на 1 жовтня 2015 року кількість зареєстрованих безробітних становила 13,9 тис. осіб, з яких 11,5 тис. осіб отримували допомогу по безробіттю.

Інформує Івано-Франківський обласний центр зайнятості.
Схожі новини:

Лідер групи «Океан Ельзи», співак Святослав Вакарчук заявив,...
Напевно ви не раз бачили чарівні фотографії модних...
На загальновійськовому полігоні “Широкий Лан” на Миколаївщині пройшло...
Українська військовослужбовець Надія Савченко, яка очікує вироку російського...

By Борис Марія 13 Жов, 2015 12:25


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +