З’явилися результати першого соцдослідження з виборів мера Івано-Франківська

By Турій Роман 8 Жов, 2015 09:10

З’явилися результати першого соцдослідження з виборів мера Івано-Франківська

Схожі публікації

Loading...
Загрузка...

Дослідницько-консультаційна агенція «Galсоц» у період з 22 вересня по 5 жовтня 2015 року провела вибіркове репрезентативне опитування мешканців міста Івано-Франківська (у віці 18 років і старші) у кількості 800 осіб.

Експерти з’ясовували проміжні позиції місцевих осередків політичних партій, їх представників напередодні проведення виборів до органів місцевого самоврядування у жовтні цього року.

Згідно з результатами дослідження, проведеного дослідницько- консультаційною агенцією «Galсоц», якщо б у найближчу неділю проходили вибори, участь у них точно взяли б 51,7% опитаних. Ще 26,5% скоріше за все б прийшли на виборчі дільниці. За будь-яких умов не брали участі в голосуванні 11,5% респондентів. Скоріше не буде йти голосувати близько 9,0%, ще 1,3% – вагається.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто хоче стати мером Івано-Франківська? Інфографіка

З-поміж кандидатів, які були включені до опитувальника й виявили бажання взяти участь у виборах міського голови міста Івано- Франківська, найбільшою підтримкою послуговується Руслан Марцінків – 20,5%, Віктор Анушкевичус – 16,0%, Олександр Шевченко – 15,3%, Ігор Насалик — 12,3 %, Ірина Кулинич – 3,8%. Водночас з-поміж тих, хто б пішов на вибори, є чимала частка тих, які досі не визначились або ж не повважали за необхідне публічно озвучувати свій вибір – 16,5%.

Довідка: Опитування здійснювалося за допомогою методу особистих інтерв’ю (face to face) у домогосподарствах, де проживають респонденти.

Для проведення опитування була розроблена стратифікована, двоступенева випадкова вибірка з квотним відбором респондентів на останньому ступені. Вибірка репрезентативна для дорослого населення, яке постійно проживає на території міста Івано-Франківська, не проходить військову службу, не перебуває у закладах тимчасового позбавлення волі або ж у медичних установах (лікарнях, медичних інтернатах). Похибка опитування для визначеної вибіркової сукупності респондентів становить близько 3,7%.

соціологія мери

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

Напередодні Хелловіну пропонуємо підготуватися до цього веселого свята...
Представники «Сбербанку Росії» розуміють, що в країні їм,...
У четвер, 4 червня президент Петро Порошенко виступив перед...
Хлопчик, який два роки відрощував волосся, щоб пожертвувати...

By Турій Роман 8 Жов, 2015 09:10


Загрузка...

Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +