З 1 травня можна оформити житлову субсидію

By Турій Роман 23 Кві, 2014 08:22

Схожі публікації

Loading...

З 1 травня продовжує роботу програма житлових субсидій на літній період, а компенсація буде додатковою соціальною пільгою для мешканців і надаватиметься з 1 липня.

«Останнім часом у країні відбувається підвищення цін на комунальні послуги, це пов’язано із зростанням тарифів на газ. З метою посилення соціального захисту мешканців, розроблена постанова, у якій чітко визначений порядок надання компенсацій і те, які саме категорії населення попадають під ці компенсації», – говорить директор Департаменту соціальної політики Олександра Заклинська.

За її словами, для того, щоб отримати компенсацію, мешканцям Івано-Франківська необхідно звернутися до Департаменту соціальної політики із заявою та пред’явити паспорт громадянина України.

Після звернення, спеціалісти будуть розрахувати суму можливої компенсації. При підрахунках в першу чергу будуть виходити із суми сукупного доходу сім’ї, яка хоче отримати субсидію.
Схожі новини:

Керівник одного з творчих об’єднань телеканалу СТБ Мирослав...
Депутати подбали про охорону рідкісних видів тварин і...
Вихідець з Волині, Артем Фурман, переміг у фіналі...
Вже другий рік поспіль гурт DZIDZIO дивує своїх...

Loading...
By Турій Роман 23 Кві, 2014 08:22


Загрузка...

  1. коля Жовтень 12, 16:06

    Людина звільнена з роботи з державної установи за п.1 ст.40 КЗпП за розпорядженням державних органів про “ліквідацію” цієї установи і не працевлаштована, тобто не має ніякого доходу саме з вини держави. Рік перебування на обліку у центрі зайнятості не дав позитивного результату.
    Але коли ця людина звертається по субсидію, то вважається, що вона має дохід на рівні прожиткового мінімуму, тобто 1218 грн. на місяць.
    Хіба це не очевидне шахрайство?

    Reply to this comment
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketingновини партнерів

Фейсбук

Вконтакті


Google +