З 1 липня на франківських платників чекає постійне електронне адміністрування ПДВ

By Людмила Баран 13 Чер, 2015 18:26

Схожі публікації

Loading...

З 1 липня система електронного адміністрування ПДВ запроваджується на постійній основі. До того часу вона працює у тестовому режимі.

Протягом дії системи електронного адміністрування ПДВ у тестовому режимі (до 1 липня 2015 року) платники податку самостійно зараховують на електронні рахунки кошти з власних поточних рахунків, у сумах, необхідних для сплати до бюджету узгоджених податкових зобов’язань з цього податку, задекларованих ними в податковій звітності з ПДВ, пояснюють у прес-службі ДПІ у м. Івано-Франківську.

Після закінчення тестового режиму для реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних платник податку повинен мати достатню суму податкового кредиту, підтверджену зареєстрованими в ЄРПН “вхідними” податковими накладними, сплатою ПДВ при імпорті товарів та (за недостатності таких сум) коштами на його рахунку в системі електронного адміністрування ПДВ.

З 1 липня 2015 року на рахунки в системі електронного адміністрування ПДВ платники податку зараховують кошти у сумах, необхідних для збільшення розміру суми тільки тоді, коли недостатньо розрахункової суми для реєстрації в ЄРПН податкових накладних/розрахунків коригування.

Поповнення електронного рахунка платника ПДВ за рахунок інших джерел, наприклад, з поточних рахунків інших осіб, не передбачено.

 
Схожі новини:

Влада Зімбабве приступила до повної ліквідації національної валюти. З...
Уряд України прийняв рішення підвищити стипендії українським студентам...
В Україні число зареєстрованих безробітніх з початку року...
Україна потрапила в список найдешевших країни для життя...

By Людмила Баран 13 Чер, 2015 18:26


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +