ЮНІСЕФ вчить франківських медиків протидіяти поліомієліту

By Людмила Баран 1 Жов, 2015 10:00

ЮНІСЕФ  вчить франківських медиків протидіяти поліомієліту

Схожі публікації

Loading...

В Івано-Франківську 29-30 вересня відбувся черговий тренінг за підтримки представництва Дитячого Фонду ООН ( ЮНІСЕФ ) в Україні з питань імунізації проти поліомієліту.

У ньому взяли участь заступники головних лікарів районів, викладачі кафедр інфекційних та дитячих інфекційних хвороб, педіатрії Івано-Франківського Національного медичного університету, обласні і міські позаштатні спеціалісти з дитячої неврології, та кардіоревматології. На тренінгу також присутні практичні лікарі з Житомирської, Львівської, Одеської та Вінницької областей, повідомляє Департамент Охорони Здоров’я.

Поліомієліт – невиліковна хвороба, що призводить до інвалідності дитини. Вакцинація – єдиний спосіб попередження хвороби.

Проблема поліомієліту в Україні в сучасних умовах є дуже актуальною, особливо це стосується нашої області, яка має кордони із Закарпаттям, де зареєстровано два випадки захворювання на поліомієліт у дітей на фоні низького рівня охоплення дітей щепленнями проти поліомієліту.

Учасники тренінгу жваво дискутували з приводу цих двох випадків захворювання на поліомієліт, обговорювали ситуацію з поставками вакцини проти поліомієліту в Україну, стратегію та позицію ВООЗ щодо використання оральної та інактивованої поліомієлітної вакцини.

поліоюні

Своїми баченнями про проблеми поліомієліту та проведення вакцинації в Україні поділилися доцент кафедри інфекційних хвороб медичного університету Б.Зубик, заступник головного лікаря з пологової допомоги та охорони дитинства Калуської ЦРЛ Б.Кучма, завідувач відділення спеціалізованої допомоги міської дитячої поліклініки м.Івано-Франківська, а також міський дитячий кардіоревматолог Л. Любінець.

Враховуючи ситуацію з поліомієліту, що склалася в Україні, медичні працівники повинні стати тією ланкою системи охорони здоров’я, яка дозволить втілити в життя рекомендації ВООЗ та Глобальної ініціативи з ліквідації поліомієліту і зберегти за Україною статус країни «вільної від поліомієліту» – саме це і було основним підсумком проведення тренінгу.
Схожі новини:

Ліззі Томбер придбала популярність завдяки вражаючим знімкам, які...
Вживання очищених зерен разом із великою кількістю цукровмісних...
Не всі ефективні косметичні процедури були розроблені вченими...
Малюк з’явився на світ на борту літака, що...

Loading...
By Людмила Баран 1 Жов, 2015 10:00


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +