Юні франківські регбісти зайняли друге місце на Чемпіонаті України

Автор: Людмила Баран

06 Sep, 2016 18:16

Наймолодші регбісти Івано-Франківська – команда Дитячо-юнацької спортивної школи №2 – вибороли срібло на Чемпіонаті України.

Ігри фінальних змагань чемпіонату України з регбі серед  10-ти та 11-ти річних хлопців та дівчат   нещодавно відбулися в Одесі, повідомляють в обласній федерації регбі.

З шістьма виграшами і одним програшем команда Івано-Франківської ДЮСШ №2 зайняла друге місце у чемпіонаті України.   Гравці команди Романов Віталій, Гільтайчук Єлизавета, Кадук Марина, Шеленко Владислав, Бойчук Тарас, Столярчук Єлизавета, Доцяк Вадим, Коханська Софія, Скрикуляк Володимир, Васьків Олег, Іванюк Михайло, Лонюк Марко були нагороджені медалями і дипломами.

Переможцем чемпіонату стала команда з Хмельницького, а «бронзове» місце виборола одеська «Анатра».

У наступні вихідні у боротьбу за нагороди чемпіонату України вступають юнаки 2003-04 років народження,які свій перший тур проведуть у Хмельницькому.