Юна каратистка з Івано-Франківська поїде на чемпіонат світу до Японії

Автор: Людмила Баран

08 Гру, 2015 15:20

Франківчанка Мар’яна Сливінська  завоювала бронзову медаль на Відкритому Кубку Європи з Кіокушинкай карате. За підсумками цих змагань спортсменка кваліфікувалась на чемпіонат світу. Він буде проходити у квітні в Японії.

Кубок Європи проходив 5 грудня у польському місті Катовіце. Мар’яна Сливінська виступала у розділі «КАТА», повідомляє Комітет фізкультури міськвиконкому.

Після групового етапу Мар’яна виграла у суперниці, яка йшла другою на 1,5 бали. А після фінального виступу опустилася на 3 місце, до омріяного золота не вистачило всього лише 0,5 бала.

Нагадаємо, у вересні франківчанка Мар’яна Сливінська в складі збірної команди України зуміла вибороти дві нагороди серед дівчаток 2002-2003 року народження.