ЄРЦ роз’яснює людям як відмовитись від його послуг

By Вадим Войтик 28 Лип, 2015 11:49

ЄРЦ роз’яснює людям як відмовитись від його послуг

Схожі публікації

Loading...

Івано-Франківське комунальне підприємство «Єдиний розрахунковий центр» проводить роз’яснювальну роботу щодо нового порядку визначення мешканцями управителя своїх багатоповерхівок.

Як відомо, Верховна Рада ухвалила Закон «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку». Згідно нього усі власники квартир багатоквартирного будинку є співвласниками такого будинку, прибудинкової території та нежитлових приміщень у ньому і несуть відповідальність за утримання споруди.

Закон не передбачає автоматичного припинення договорів про утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що були укладені раніше. Більше того, пункт 4 Прикінцевих та перехідних положень закону передбачає, що «послуги з утримання такого будинку надає суб’єкт господарювання, визначений виконавцем послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у багатоквартирному будинку до набрання чинності цим Законом» – до визначення співвласниками форми управління багатоквартирним будинком, але не більше року з дня набрання чинності зазначеним законом (тобто, до 1 липня 2016 року).

Після цього строку для будинків, що так і не визначились з управителем, його призначить Івано-Франківський міськвиконком.

За новим законом, управителем може бути фізична або юридична особа, у якої такі послуги вказані у видах діяльності. Тому, побачивши, наприклад, що в сусідньому ОСББ працює чесний і кмітливий голова, ви можете запропонувати цій людині пост керуючого вашим спільним господарством. Крім того, в Івано-Франківську відповідні послуги надають два комунальні підприємства – «Єдиний розрахунковий центр» та «Дирекція замовника», а також близько 40 приватних.

«Єдиний розрахунковий центр» розробив і розмістив на своєму сайті увесь комплект необхідної документації та інформаційних матеріалів для допомоги людям у реалізації свого права з визначення управителя. Крім того, виготовлені інформаційні листівки, які доставляються в помешкання.

Прес-служба КП «ЄРЦ» нагадує, що Закон України «Про особливості здійснення права власності за у багатоквартирному будинку» – це нові можливості, але й нова відповідальність та закликає до відповідального ставлення мешканців щодо своєї власності.

прийняття спільних рішень

управління багатоквартирним будинком
Схожі новини:

Нардепам подали на розгляд законопроект, який передбачає накладення...
Вибрати ляльку для дівчинки нелегко. Тут доводиться враховувати...
Всі люди зазвичай втомлюються після виконаної тривалої або...
Ціни буде переглянуто задля зменшення дефіциту «Нафтогазу».

By Вадим Войтик 28 Лип, 2015 11:49


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketingновини партнерів

Фейсбук

Google +