ЄРЦ продовжить оскарження рішення Антимонопольного комітету

By Вадим Войтик 5 Лис, 2014 13:29

ЄРЦ продовжить оскарження рішення Антимонопольного комітету

Схожі публікації

Loading...

Івано-Франківське комунальне підприємство «Єдиний розрахунковий центр» продовжує судове оскарження неправомірного, на його думку, рішення Тимчасової адміністративної колегії Антимонопольного комітету.

Так, 28 жовтня 2014 року Вищий господарський суд України ухвалив постанову, за якою задовольнив касаційну скаргу Антимонопольного комітету України і скасував позитивне для комунального підприємства рішення апеляційної інстанції.

Водночас КП «ЄРЦ» зазначає, що даний судовий процес ніяк не стосується розгляду справи по суті. В суді оскаржувалась відмова від розгляду скарги ЄРЦ до АМК з формальних причин.

Жоден український суд наразі не підтвердив і не скасував ухвалу Тимчасової колегії Антимонопольного комітету від 20 червня 2013 року. Яка, як відомо, визнавала дії підприємства з укладання договорів приєднання такими, що порушують антимонопольне законодавство.

Підприємство звертає увагу, що за час, що минув з моменту винесення спірної ухвали, судами першої, апеляційної, касаційної інстанції та Верховним Судом України прийнято кількасот рішень, за якими повністю визнано договори приєднання. Ці рішення виконуються та приймаються до примусового стягнення заборгованостей Державною виконавчою службою.

Більше того, за цей час прийнято зміни в Закон України «Про житлово-комунальні послуги», за якими у якості способу оформлення юридичних стосунків у сфері комунальних послуг визнаються саме договори приєднання, – повідомляє прес-служба КП “ЄРЦ”.

Тому повідомлення в ЗМІ щодо рішення суду про сплату підприємством штрафу в розмірі 200 тисяч є такими, що не відповідають реальній суті судового рішення. Судове спір з цього питання продовжується.

З текстом рішення суду можна ознайомитись на сайті Єдиного реєстру судових рішень.
Схожі новини:

Ресторан “Fabbrica”, розташований в Івано-Франківську, випередив київські, одеські та...
Підприємства, які надають послуги з газопостачання, електропостачання та...
Міністр енергетики Володимир Демчишин обіцяє, що в Україні...
Вінницький молочний завод Roshen розширює географію експорту своєї...

By Вадим Войтик 5 Лис, 2014 13:29


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketingновини партнерів

Фейсбук

Google +