ЄРЦ мріє дізнатися про “секретну” перевірку Держфінінспекції

By Вадим Войтик 22 Гру, 2014 14:26

ЄРЦ мріє дізнатися про “секретну” перевірку Держфінінспекції

Схожі публікації

Loading...

Комунальне підприємство “Єдиний розрахунковий центр” звернулося з відкритим листом до голови Держфінінспекції та начальника УСБУ області з проханням роз’яснити обставини начебто проведеної перевірки за підсумками якої інспектори прозвітувались на своєму офіційному сайті.

Про це йдеться в листах підприємства, які є в розпорядженні Галки.

“На офіційному сайті Державної фінансової інспекції України в розділі «Аналітичні звіти» опубліковано звіт «Про стан фінансово-бюджетної дисципліни при використанні бюджетних коштів, державного і комунального майна», датований 21 липня 2014 року”, – йдеться у листі підприємства, який є в розпорядженні Галки.

“У розділі III цього звіту «Порушення у використанні коштів місцевих бюджетів і комунального майна» на стор. 18 розміщено абзац наступного змісту:

«Комунальним підприємством „Єдиний розрахунковий центр” Івано-Франківської міської ради допущено списання коштів на видатки без фактичного виконання робіт з ремонту внутрішньо-будинкових систем центрального опалення, з капітального ремонту підвальних розгалужень холодного, гарячого водопостачання з циркуляційними гілками та водовідведення, з поточного ремонту внутрішньо будинкових систем центрального опалення систем водопостачання та водовідведення на загальну суму 160 тис. грн. Матеріали ревізії передано до УСБУ України в Івано-Франківській області.» 

Повідомляємо Вас, що у період з 10.12.2013 по 28.02.2014 на комунальному підприємстві «Єдиний розрахунковий центр» Івано-Франківської міської ради дійсно було проведено планову ревізію фінансово-господарської діяльності.

Результати ревізії оформлені актом від 07.03.2014 за №06-21/2, що був складений з порушенням чинного законодавства та містить відомості, які в даний час оспорюються підприємством в суді.

Проте згаданий акт не містить зауважень щодо «списання коштів на видатки без фактичного виконання робіт», про які йдеться у розміщеному на офіційному сайті ДФІ.

Інших ревізій про які було б відомо КП «Єдиний розрахунковий центр» в останні два роки не проводилось. Так само, як не проводилось жодних перевірок УСБУ в Івано-Франківській області, якому начебто було передано «результати ревізії»”. 

З огляду на це керівництво ЄРЦ просить голову ДФІ України Миколу Гордієнка надати інформацію, на підставі якої в звіті «Про стан фінансово-бюджетної дисципліни» появилась згадка про виявлені порушення.

Аналогічний запит ЄРЦ направило і в обласне управління Служби безпеки України. 

Комунальне підприємство звертає увагу, що всі роботи з будь-яких ремонтів приймаються виключно за участі мешканців, а також сертифікованого технічного нагляду, який несе кримінальну відповідальність за відповідніть виконаного кошторисній документації.

З огляду на це списання будь-яких коштів без фактичного виконання навіть теоретично є неможливим. Що власне і довели кількасот проведених раніше перевірок, – зазначають у ЄРЦ.
Схожі новини:

Заступник голови слідчого управління Генпрокуратури Володимир Шапакін і...
Внаслідок спільної операції патрульної поліції та Департаменту внутрішньої...
Міністерство інфраструктури спростовує інформацію про введення технічних оглядів...
Президент України Петро Порошенко підписав закон України №...

By Вадим Войтик 22 Гру, 2014 14:26


Загрузка...

Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketingновини партнерів

Фейсбук

Google +