Яке майбутнє у міського озера, розповіли у “Центрі розвитку міста та рекреації”

Автор: Дубінець Вікторія

10 Тра, 2017 08:13

Поділитись публікацією
Яке майбутнє у міського озера, розповіли у “Центрі розвитку міста та рекреації”

В інтерв’ю для “Галки” директорка комунального підприємства “Центр розвитку міста та рекреації” Руслана Василюк розповіла, яке майбутнє у міського озера, та що ще планують облаштувати, крім доріжок за 15 мільйонів гривень.

Читайте також: На понад дві тисячі бегоній в парку кошти з бюджету не витрачали – директорка КП (ОНОВЛЕНО)

“Проект реконструкції доріжок довкола озера розроблений на замовлення Департаменту комунальної, житлової політики та благоустрою. Це лише початковий етап оновлення інфраструктури цього об’єкту. Озеро є улюбленим місцем багатьох людей, які займаються бігом – від звичайних мешканців до професійних спортсменів. Тому влаштування професійних бігових доріжок є ключовим елементом цього проекту.

Але тут також багато людей, які грають пляжний волейбол і баскетбол, тому у планах влаштування цих майданчиків (ймовірно вже наступного року). Пляжну зону також облаштуємо новими відпочинковими елементами, роздягалками, передбачений ремонт душу.

Також потребують капітальної реконструкції території при вході на озеро, адже ці зони пострадянського планування є зовсім нефункціональними. Ліворуч планується влаштувати величезний дитячий простір, оскільки соціальна інфраструктура для дозвілля дітей є недостатньою. У парку знаходиться лише один дитячий майданчик «Рошен», на якому не справляється плата за користування. Решта атракціонів та послуг у сфері розваг надається підприємцями на комерційній основі.

В умовах економічної кризи надзвичайно важливою є соціальна складова, яку повинні забезпечувати рекреаційні зони. Молоді батьки, які в теплий період року практично щоденно проводять там свій час з дітками, крім платних атракціонів та розваг повинні мати можливість проводити значну частину часу в комфортно облаштованих зонах відпочинку для дітей, зроблених в еко-стилі.

У планах створити відпочинкову зона з урахуванням потреб різних вікових груп. Центральні сходи також підлягатимуть повній реконструкції з влаштуванням сухих фонтанів. Звісно, що таке перепланування потребує детального вивчення, громадського обговорення та розробки якісного урбаністичного проекту”, – розповідає Василюк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Людям необхідно повернути відчуття того, що у них є право на місто, – Руслана Василюк, директорка “Центру розвитку міста та рекреації”