“Я не бачу нічого такого в тому, що поліціянти мили машини”, – головний патрульний Прикарпаття (ФОТО)

Автор: Зелінська Тетяна

07 Лют, 2019 12:46

Поділитись публікацією
“Я не бачу нічого такого в тому, що поліціянти мили машини”, – головний патрульний Прикарпаття (ФОТО)

Як писала “Галка” раніше, патрульні Івано-Франківська майже щоночі миють свої службові автомобілі, хоча на це виділяються кошти з бюджету.

Читайте також: Ліну Костенко хочуть висунути на Нобелівську премію

Кілька місяців тому патрульні дізналися, що мити службові автівки та навіть робити хімчистку салону вони можуть на сервісі. І за ці послуги вже заплатила держава. Тому 40 поліціянтів написали рапорт до Києва з проханням провести перевірку дій керівництва.

Через цей інцидент сьомого лютого керівники поліції і патрульної поліції в області провели брифінг.

Керівник обласної поліції Володимир Голубош говорить, що в Інтернеті було багато інформації стосовно цього випадку, тому в управлінні вирішили зустрітися із представниками ЗМІ та розповісти про дану ситуацію, інформує “Галка”.

Начальник патрульної поліції Олег Костенко зазначає, що справді були тендери та закупівлі на послуги, які надає приватна фірма, тому машини милися та ремонтувалися.

“Стосовно боксів, які є на території управління, то це добре, що вони у нас є. Бо коли відбувалися певні зміни, то ми мали змогу мити машини самостійно. І я не бачу нічого такого в цьому”, – зазначає Костенко.

Керівник патрульної поліції наголошує, що у 2018 році послуги на мийки були надані вперше, тобто раніше їх взагалі не було.

“Деякі люди, які підписали рапорт, не знали про що йдеться в тендері про мийку, тому багато хто відмовився від свого підпису”, – говорить він.

Костенко додає, що кількість послуг, які має надавати виконавець, становить 348 мийок на рік, а скільки поліціянти мили самі – не знає.

“Якщо я п’ю чай, то я помию чашку після себе, і не бачу в цьому нічого поганого”, – говорить Володимир Голубош.

Також в управлінні спільно з приватною фірмою, яка надає послуги, розробили талони на мийку. Тобто, приїжджаючи на мийку, відповідальна особа має надавати талон, після чого митимуть машину.

Після завершення перевірки, яка буде тривати близько двох місяців, в управлінні обіцяють прозвітувати про результати.

“А що стосується тиску, то я як начальник управління патрульної поліції запевняю, що тиску немає”, – говорить Костенко.