ВР може дозволити відправляти бюджетників у неоплачувані відпустки без їх згоди

By Турій Роман 30 Лип, 2014 19:35

Схожі публікації

Loading...

Кабінет міністрів України пропонує надати керівникам бюджетних установ право встановлювати для працівників режим неповного робочого дня і відправляти їх у відпустки без збереження зарплати без згоди і попередження працівників.
Про це йдеться в доопрацьованому законопроекті про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік» (щодо коригування показників), зареєстрованому в парламенті 30 липня (№4308а), пише УНІАН.

«Надати право керівникам бюджетних установ у межах бюджетних призначень без згоди і попередження працівників встановлювати для них режим роботи на умовах неповного робочого часу і надавати відпустки без збереження заробітної плати на визначений цими керівниками термін», – говориться в законопроекті.

Крім цього, пропонується зобов’язати керівників контролюючих і наглядових органів влади в рамках економії бюджетних коштів вживати заходів для оптимізації штатної чисельності працівників. Зокрема, шляхом надання працівникам неоплачуваних відпусток і переведення на скорочений режим роботи, скасування підвищення окладів, зниження надбавок і доплат.

Також пропонується переглянути укладені договори на придбання товарів, робіт, послуг. Крім того, проект передбачає, що в цих випадках не застосовуються вимоги трудового законодавства в частині обмеження терміну відпустки без збереження заробітної плати, необхідності повідомлення працівника за два місяці та узгодження з працівником переведення на неповний режим роботи.
Схожі новини:

Українські рекламники запустили проект Splatform.org, який через хештег-кампанію...
З 1 травня відбудеться подорожчання газу для населення.
Міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавічус...
Сьогодні, 17 травня, відзначається Міжнародний день протидії гомофобії...

By Турій Роман 30 Лип, 2014 19:35


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +