Волонтери України кажуть, що у Франківську їх використали для висвітлення піар-кампанії колишніх регіоналів

By Турій Роман 7 Чер, 2015 10:23

Волонтери України кажуть, що у Франківську їх використали для висвітлення піар-кампанії колишніх регіоналів

Схожі публікації

Loading...

Відомий український волонтер Юрій Касьянов ввечері 6 червня поширив заяву восьми відомих волонтерських рухів, в якій розкритикував Всеукраїнський з’їзд волонтерів, який відбувся в Івано-Франківську 2-3 червня.

Як згадує Касьянов, головною подією з’їзду мало стати одержання гуманітарної допомоги з Угорщини. У заяві наголошують – організатором так званого об’єднання волонтерів з української сторони виступає Всеукраїнський громадський союз «Слава Україні», на чолі з Андрієм Верлатим. Разом з ГО «Громадська інціатива Галичини» та «Фондом відродження Прикарпаття» він тепер є розпорядником допомоги, яка надходитиме з Західної та Центральної Європи, зокрема з Угорщини. “Ці всі три «громадські організації» є фікціями, афілійованими з одними й тими самими особами, що тісно пов’язані з політиками «Опозиційного блоку»”, – переконує Касьянов.

“Ніхто з волонтерів не знав, і так і не дізнався точно, якого характеру допомога мала прибути до Івано-Франківська. Організатори заходу цим разом з волонтерами не церемонилися, і навіть не організували публічної зустрічі фур з гуманітарним вантажем разом з представниками волонтерських організацій України. Волонтерів просто зачинили в конференц-залі готелю, тимчасом як на фоні прибулих фур фотографувалися і давали інтерв’ю офіційні особи та організатори цієї піар-акції”, – стверджують доброчинці.

Жодного представника реальних, відомих волонтерських організацій до фур не допустили.

“Запрошених на «з’їзд» волонтерів просто використали для висвітлення піар-кампанії колишніх регіоналів, що рвуться до влади. Слабкі спроби недосвідчених у брудній політиці волонтерів протестувати проти такої сваволі були зупинені в брутальній формі. Волонтерам у категоричній формі заявили, що тепер уся гуманітарна допомога з Західної та Центральної Європи надходитиме і підлягатиме розподілу лише через ГО «Слава Україні». Коли волонтери поцікавилися роллю колишнього голови Івано-Франківської обласної адміністрації Михайла Вишиванюка в цій історії, то наштовхнулися на добірне хамство з боку організаторів заходу”, – йдеться у заяві.

Тож представники найбільших волонтерських організацій України, заявляють, що не дозволять використовувати волонтерський рух для задоволення чиїхсь політичних амбіцій. Тож звернулися до всіх українських діаспор Європи з проханням вийти на пряму співпрацю з громадянським суспільством, представниками якого є волонтери України. Кажуть, виступають тільки за чесну співпрацю — без політичних прошарків, без представників колишньої влади.

Як інформувала “Галка” раніше, в Івано-Франківську буде створений волонтерський центр допомоги з країн Заходу.

Його творці обіцяли організовувати з Європи сотні тонн допомоги.
Схожі новини:

Другого серпня в Україні відзначають День Високомобільних Десантних...
Слідчий комітет Росії порушив кримінальну справу за фактом...
Люди, котрі долучилися до акцій, виражають протест російській...
7 травня Івано-Франківськ відзначає 352-гу річницю від часу...

By Турій Роман 7 Чер, 2015 10:23


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +