Водоканал випробував нове польське обладнання для інспекції труб (ФОТО)

By Людмила Баран 30 Вер, 2015 11:35

Водоканал випробував нове польське обладнання для інспекції труб (ФОТО)

Схожі публікації

Loading...

КП «Івано-Франківськводоекотехпром» закупив нове обладнання для телеінспекції труб і каналів за кредитні кошти Світового банку. Представники ДП «Івано-Франківькстандартметрологія» 28 вересня провели попереднє тестування пристроїв.

Переносний комплект обладнання RTE 100/1000, виготовлений у Польщі («KanRo Spolka z o.o.»), призначений для інспекції трубопроводів та каналів за допомогою камери із високою роздільною здатністю. Воно дозволяє швидко виявити та зареєструвати зображення перешкод, засмічень, протікань та інших пошкоджень, що виникають у трубопроводах і водопровідно-каналізаційних мережах, йдеться на сторінці “Водоекотехпрому”.

Система дозволяє порівнювати записане і виведене на екран зображення з описами, що дозволяє швидко ідентифікувати зону інспектування та записати відстань (в метрах), яку охоплює датчик, та нахил секції труби, що інспектується, у формі графіку нахилів (наявний у комплекті з транспортером). Архівування інспекції здійснюється у комп’ютері, встановленому у коробці (панель управління), і записане зображення опрацьовується спеціальним програмним забезпеченням. Зображення інспекції труби можна записати на DVD.

Комплект обладнання RTE 100/1000 для інспекції труб і каналів – це модульний комплект. Його основним елементом є коробка із вбудованим комп’ютером із програмним забезпеченням, РК-монітор 17’’ і електронна схема, що дозволяє відображати на екрані текст, набраний на клавіатурі, відстань, яку охоплює датчик, та нахил труб і каналів, що інспектуються. За допомогою панелі управління, розміщеної у коробці, здійснюється управління освітленням камери і рухом самохідного транспортера. Уже в найближчому часі КП «Івано-Франківськводоекотехпром» дане обладнання буде введено в експлуатацію.
Схожі новини:

У Москві 8 березня на одній із зупинок...
27-річний китайський солдат Інь Юнфенг приготував для своєї...
У місті 24 липня  відбувся благодійний аукціон  творів образотворчого...
Можна з упевненістю сказати, що такої кількості вражаючих...

By Людмила Баран 30 Вер, 2015 11:35


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketingновини партнерів

Фейсбук

Google +