Визначився переможець турніру з футзалу, присвяченого дню народженню Степана Бандери

By Комарщук Олександра 3 Січ, 2016 07:20

Схожі публікації

Loading...

У суботу, 2 січня, в спортивному залі КП «Муніципальний фізкультурно-оздоровчий центр» відбувся турнір з футзалу серед ветеранів (45+) з нагоди відзначення 107-ї річниці від Дня народження Степана Бандери.

Організовували турнір комітет фізичної культури і спорту виконавчого комітету міської ради спільно з Івано-Франківською міською федерацією футболу.

Цьогоріч до участі в турнірі зголосились 6 команд, зокрема це: «Алан», ФК «Опришівці», «Нептун», «Дружба» (Драгомирчани), «Покуття» (Коломия) та ФК «Арбітр».

Згідно жеребкування команди були розділені на 2 групи по 3 команди. Переможці груп змагались у фіналі, команди, які зайняли 2 місце у своїх групах грали матч за 3-4 місце, а аутсайдери групового етапу грали втішний матч за 5-6 місце.

В групі А не мали собі рівних гості турніру – «Покуття» Коломия. Обігравши арбітрів та зігравши внічию із «Опришівцями», коломияни вийшли до фіналу. Команди з Опришівців зайняла другу сходинку в групі, а «Арбітр» задовільнився останнім місцем у групі.

В групі Б «Алан» обігравши своїх суперників вийшов до фіналу, другу сходинку зайняли працівники «Водоекотехпрому», а «Дружба» з Драгомирчан готувалась до матчу за 5-6 місце.

Після завершення матчів у групах, команди перейшли визначити найсильніших у стикових іграх. «Арбітр» був сильнішим за «Дружбу» – 3:2, ФК «Опришівці» мінімально обіграли «Нептун» – 1:0, а у фіналі «Алан» не без інтриги здолав «Покуття» – 4:2.

Опісля на команди очікувала церемонія нагородження, яку проводив голова комітету фізкультури і спорту Віталій Матешко та голова міської федерації футболу Віктор Юзик.

Всі команди були нагороджені дипломами та медалями за участь у турнірі, а на команду-переможця очікував красень-кубок.