Визначилися фіналісти “малого трофею” НФК “Ураган”

10 Mar, 2015 11:06

НА ШКІЛЬНОМУ ТУРНІРІ ВІДБУЛИСЯ ПІВФІНАЛЬНІ МАТЧІ

Визначилися фіналісти “малого трофею” – це ЗШ №15 і ЗШ №19

Неймовірна атмосфера, відчайдушна жага до перемоги, хвилювання та футзальний азарт ні на мить не покидали спортивний майданчик ФОК Медуніверситету цієї суботи, 7 березня. Ще б пак! Цього вікенду розпочався великий півфінал за обидва трофеї. На Кубку НФК “Ураган” команди зустрілися у перших протистояннях, показали норов та амбіції, але ще матимуть шанс на матчі-відповіді наступної суботи. А от на Малому Кубку вже визначилася пара фіналістів, яка й побореться за 10 000 гривень призових від Укрексімбанку.

КУБОК НФК “УРАГАН” (перші матчі)

ЗШ №28 – ЗШ №24 – 3:3
Матч виявився цікавим, напруженим та інтригуючим, тож без зайвих вагань гідний півфіналу. Команди ні на мить не вагалися, і з першої ж секунди кинулися у вир боротьби. Спритнішими були вихованці ЗШ №24, які й повели в рахунку – на першій хвилині матчу відзначився Олександр Пащак. Суперники не зволікали довго із відповіддю, і вже на 6-ій хвилині на табло 1:1 – зрівняв рахунок Артем Микуляк. Та ЗШ №24 вперто не втрачала надію і знову вирвалися вперед. Спершу відзначився Вадим Салій, а згодом дубль оформив Олександр Пащак. Втім, після перерви 28-а повернулася більш рішучою і впевненішою, а її лідер Артем Микуляк зрівняв рахунок, вистріливши хет-триком.

ЗШ №18 – СШ №5 – 3:0
Команди розпочали матч спокійно, і відразу задали йому розміреного темпу. Суперники не поспішали до воріт одне одного, і розігрували “круглого” в центрі поля. Згодом почали обмінюватися атаками, контратаками та гольовими моментами, але на заваді стояла то штанга воріт, то вправний кіпер. Не дивно, що тільки наприкінці першого тайму Сергій Бельбас відкрив рахунок і вивів свою ЗШ №18 вперед. В другій п’ятнадцятихвилинці Cергій був не менш ініціативним та вправним і ще раз засмутив суперників. А на 24-ій хвилині до нього приєднався і Маркіян Береговський. Попри всі намагання СШ №5 не вдалося бодай “розмочити” рахунок.

МАЛИЙ КУБОК УКРЕКСІМБАНКУ

ЗШ №15 – Українська гімназія №1 – 5:0
Тільки-но вийшовши на спортивний майданчик ЗШ №15 взяла ініціативу у свої руки і відразу заявила, хто на полі господар. Перша хвилина – і перший гол у ворота гімназистів, відзначився Павло Скіцко, який за лічені миттєвості подвоїв, а згодом і потроїв перевагу ЗШ №15. З початком другого тайму Павло записав на свій рахунок покер, чим не залишив супернику жодних шансів. Проте, варто віддати належне і голкіперу Української гімназії, який віртуозно відбив не один м’яч. Фінальну крапку у цьому протистоянні поставив Роман Бабіїв. Тож ЗШ №15 спільними зусиллями виборола путівку у фінал.

ЗШ №19 – ЗШ №21 – 3:1
Відразу було помітно, що на поле вийшли два рівні суперники з однаково сильним бажанням наблизитися ще на крок до “малого трофею”. Боротьба точилася на кожному клаптику майданчика, тож було дійсно гаряче. Суперники наввипередки штурмували ворота один одного та завдавали ударів, але жодній з них чомусь не щастило. Тільки на 10-ій хвилині Богдан Кардаш подарував своїй ЗШ №19 надію на перемогу, ще за хвилину до нього приєднався Назарій Долик. У другому таймі Назарій відзначився вдруге, чим і позбавив суперника шансу на перемогу. Щоправда, ЗШ №21 вдалося скоротити відрив завдяки голу Андріана Грущака, але місце у фіналу вже було втрачене.