Визначено розміри бюджетної допомоги у ремонтах багатоповерхівок на 2016 рік

By Вадим Войтик 5 Лют, 2016 12:34

Визначено розміри бюджетної допомоги у ремонтах багатоповерхівок на 2016 рік

Схожі публікації

Loading...

В Івано-Франківську визначили розміри бюджетної допомоги співвласникам в ремонті багатоповерхового житлового фонду на 2016 рік. Фінансування буде проводитись відповідно до ухвалених міською радою програм через “Муніципальну інвестиційну управляючу компанію”. 

Зокрема передбачається встановити допомогу в розмірі 50% від вартості поточного чи капітального ремонту інженерних мереж, підвальних розгалужень, поточного ремонту дахів. Капітальний ремонт даху чи електромереж отримує 60% допомоги з бюджету. Капремонт ліфтів на 90% фінансуватиметься за рахунок коштів міста.

Заміна вікон на сходових лише на 30% фінансуватиметься власниками, а утеплення стінових панелей – в розмірі 40% за рахунок людей, натомість 60 – коштом бюджету.

Допомога на виконання ремонтів сходових кліток, дашків при входах у під’їзди не надається. Втім, Управляюча компанія може замовляти та оплачувати такі роботи з подальшим розтермінуванням їх вартості для співвласників.

Конкретні розміри бюджетної допомоги буде затверджувати створена при Управляючій компанії комісія на підставі протоколів зборів співвласників.

“Комунальне підприємство “Муніципальна інвестиційна управляюча компанія” звертається до мешканців багатоповерхівок, зокрема ОСББ та ЖБК. Активно проводьте збори та визначайтесь з пріоритетами. Звісно, що найнагальніша тема – це енергозбереження, утеплення ваших осель. Розгляд заяв буде відбуватись в порядку їх надходження, а тому чим скоріше ви звернетесь до МІУК, тим вірогідніше, що ремонт буде виконано вже ближчим часом”, – коментує директор Управляючої компанії Мирон Джус.

Також депутати встановили наступні пріоритети: капітальні роботи важливіші за поточні. Роботи з більшим розміром дольової участі власників ймовірніше отримають бюджетну підтримку, ніж роботами з меншим. Роботи, що покращують умови проживання для більшої кількості громадян також матимуть більшу вірогідність підтримки.

Співфінансування власникам багатоквартирних будинків, що налічують менше 12 квартир не надається.

Детальна інформація про порядок виконання ремонтів та розміри співфінансування розміщена на сайті КП “Муніципальна інвестиційна управляюча компанія”.
Схожі новини:

Кабінет міністрів розробляє механізм монетизації невикористаних під час...
У період літньої навігації 2015 року авіакомпанія «Міжнародні...
Відповідно до рішення сесії міської ради Івано-Франківське КП...
У Тернополі на проспекті Степана Бандери на пішохідному...

By Вадим Войтик 5 Лют, 2016 12:34


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +