Визначалися півфіналісти Кубку та чвертьфіналісти Малого Кубку НФК “Ураган”

17 Лют, 2015 12:57

Визначалися півфіналісти Кубку та чвертьфіналісти Малого Кубку.

У суботу, 14 лютого, на шкільному турнірі вирували шалені спортивні емоції. Ще б пак! Цього ігрового дня найсильніші команди четвертих за ліком міжшкільних змагань виборювали путівку у півфінал. Не менш напруженою та завзятою була боротьба й на Малому Кубку Укрексімбанку – в запеклих матчах визначалися часники 1/4 фіналу. На жаль, “без бою” здала позиції ЗШ №2, якій через неявку зараховано технічну поразку, а її супернику – ЗШ №6 – технічну перемогу.

МАТЧІ-ВІДПОВІДІ 1/4 ФІНАЛУ КУБКУ НФК “УРАГАН”

ЗШ №10 – ЗШ №28 – 2:4 (перша гра 3:7)
Перший матч чвертьфіналу для цих команд завершився із рахунком 7:3 на користь ЗШ №28. Тож ЗШ №10, вийшовши на спортивний майданчик, відразу взяла ініціативу у свої руки і почала атаку суперника, дана тактика відразу ж принесла свій результат – гол від Владислава Ворони. Далі команди вирішили грати обережніше і до кінця першого тайму “не порушували” мовчанку. Тільки на 17-ій хвилині рахунок на табло 1:1 – зрівняли його ж самі вихованці ЗШ №10, які “привезли” у свої ворота. Та вже за лічені моменти ситуацію виправили, і знову вирвалися вперед – відзначився Лук’ян Рудаков. Втім ЗШ №28 доклала всіх зусиль, щоб не тільки зрівняти рахунок, а й зробити його переможним. Дублем відзначився Любомир Хрустович, гол на свій бомбардирський рахунок записав Дмитро Мокляк.

ЗШ №26 – ЗШ №24 – 0:12 (перша гра 0:9)
Даний поєдинок був позбавлений інтриги, і всі м’ячі опинилися у воротах ЗШ №26. ЗШ №24 з першої і до останньої секунди не припиняла пресинг суперника, і раз за разом “засмучувала”ЗШ №26. Тож незважаючи на гру в захисті та всі сейви воротаря ЗШ №26, 24-а школа таки “наколотила” 12 голів. Вісім м’ячів на свій рахунок записав кращий бомбардир шкільного турніру Олександр Пащак, хет-триком похизувався Віталій Катрич, також гол забив Олександр Пилатюк.

СШ №11 – СШ №5 – 0:5 (перша гра 0:6)
Поєдинок розпочався з гострої та непередбачуваної атаки СШ №5. Тому й не дивно, що вже на першій хвилині матчу 5-а школа “святкувала” гол – відзначився Володимир Савчин. На 6-ій хвилині до товариша приєднався Захар Шкварилюк. На перерву команди пішли із рахунком 2:0, але в другій п’ятнадцятихвилинці вихованці СШ №5 не зупинилися на досягнутому, а продовжили пресинг суперника, голи вдалося забити Андрію П’ятківському, Станіславу Лотоцькому та Артему Головчаку. На жаль, попри всі спроби СШ №11 не вдалося “розмочити” рахунок.

МАТЧІ 1/8 ФІНАЛУ МАЛОГО КУБКУ УКРЕКСІМБАНКУ

Школа-гімназія №3 – ЗШ №16 – 10:0
З першої хвилини Школа-гімназія №3 кинулася в атаку та почала створювати гострі моменти біля воріт суперника. Варто відзначити й ЗШ №16, яка не тільки обороняла ворота, а й намагалася контратакувати. Проте гімназистам таки вдалося обіграти суперника “в суху”, а бомбардири здорово поповнили свої бомбардирські скарбнички. Владислав Равлюк оформив 6 голів у ворота суперника, тричі Деніз Хороб відзначився залишив свій “автограф” і Назарій Максимів.

ЗШ №17 – ЗШ №19 – 0:6
Матч розпочався спокійно, команди не поспішали до воріт одне одного, і розігрували “круглого” в центрі спортивного майданчика. Тому й не дивно, що лік голам було дано тільки на 5-ій хвилині – відзначився Назарій Долик,за кілька хвилина до “тріумфу” Назара долучився і Роман Стефурак. Згодом впевненими дублями до рахунку додав і Богдан Кардаш та Дмитро Хромей. Таким чином, спільними зусиллями вихованці ЗШ №19 здобули перемогу над ЗШ №17.

ЗШ №9 – ЗШ №21 – 0:0 (по пенальті 3:4)
Останній матч цього ігрового дня виявився найбільш інтригуючим та експресивним. Суперники подарували динамічну та видовищні гру, і попри те, що протягом двох таймів команди розписали нульову нічию, на кожному клаптику спортивного майданчика точилася запекла боротьба. Школи-учасниці хизувалися атаками, контратаками, гольовими моментами, та щосили “зачіпалися” за гру. Але долю цього поєдинку вирішила серія пенальті, та і тут, варто зауважити, суперники “наступали” одне одному на п’яти. Щоб визначити переможця суперники добряче полоскотали нерви, пробили по 10 шестиметрових!

Отож, у півфіналі Кубку НФК “Ураган” змагатимуться ЗШ №28, ЗШ №24, СШ №5. Ще одне місце в четвірці найсильніших команд виборюватимуть ЗШ №18 та ЗШЛ №23 – повторний матч відбудеться наступної суботи, 21 лютого. Нагадаємо, у першій грі ці команди не визначили переможця – 3:3.

На Малому Кубку Укрексімбанку також визначилися всі чвертьфіналісти. До Гімназії №2, ЗШ №15, Української гімназії №1, ЗШ №12приєдналися Школа-гімназія №3, ЗШ №19, ЗШ №6 та ЗШ №21. Тож попереду все тільки найцікавіше…