Вийшла книжка про діяльність Андрея Шептицького у Станіславові

By Людмила Баран 24 Вер, 2015 16:50

Вийшла книжка про діяльність Андрея Шептицького у Станіславові

Схожі публікації

Loading...

У серії книжок про Івано-Франківськ „Моє місто” вийшов ювілейний 40-випуск – книга „Перше слово Пастиря”. Вона присвячена 150-річчю від дня народження Андрея Шептицького.

Презентація відбулася 23 вересня в обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І. Франка, йдеться у матеріалі Оксани Шаран.

В основі видання – пастирські послання митрополита, тогочасного станиславівського єпископа, які він написав у нашому місті (саме тут і почалося його велике служіння Україні) та поза його межами для віруючих всього українського народу.

Серед них: „Перше слово Пастиря”, „Наша програма”, „Правдива віра”, „Християнська родина”, „До моїх любих гуцулів”, „На грані двох віків” та „Найбільша заповідь”.

Зміст послань вкотре переконує вдумливих читачів у пророчих думках слуги Божого, який вже за свого земного перебування серед українців став не лише символом незламної віри, а й святим у людському розумінні. Митрополит притягував до себе серця людей своєю щирістю, невдаваною добротою та любов’ю.

Головне завдання, яке ставили перед собою упорядники книжки, – це популяризація послань митрополита, доступність їх широкому загалу читачів, адже вони є дороговказом для християн будь-якої конфесії, у них закладені істини Церкви.

Варто зазначити, що 40-ий випуск є першою книгою серії „Моє місто” власне в кольоровій обкладинці.

Передмову до нової книги, як і до попередніх випусків серії, написав науковий редактор об’єднання „Моє місто” Іван Монолатій.

У виданні використані ілюстрації з приватних колекцій голови об’єднання Зеновія Жеребецького, науковця Оксани Гайової, а також світлини з колекції Державного архіву Івано-Франківської області.

До слова, в рік Пророка України історико-краєзнавче об’єднання спромоглося видати не лише пастирські послання Шептицького. Саме містознавці є ініціаторами спорудження пам’ятника митрополитові в Івано-Франківську.

Презентація книги „Перше слово Пастиря” в обласній бібліотеці ще раз засвідчила про велич постаті Мойсея українського народу Андрея Шептицького та, сподіваємось, дала змогу її учасникам глибше пізнати його чин, любов до України та українців.
Схожі новини:

Після 5 років діяльності представники Молодіжного міськвиконкому прийняли рішення...
До редакції VSE42.Ru прислали фотографію з посвяти першокурсників...
Конгрес «ПЕН-клубу», на який традиційно з’їжджаються провідні письменники...
Четверо людей загинули та кілька поранені внаслідок стрілянини,...

Loading...
By Людмила Баран 24 Вер, 2015 16:50


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +