Випускник Прикарпатського університету потрапив у рейтинг найкращих українських економістів

Автор: Борис Марія

09 Жов, 2015 19:49

Поділитись публікацією
Випускник Прикарпатського університету потрапив у рейтинг найкращих українських економістів

Днями Forbes представив другий рейтинг найкращих українських економістів. Серед них випускник Прикарпатського національно університету імені Василя Стефаника – Роман Шеремета.

Читайте також: Франківський "Ураган" забив аж 11 м'ячів у ворота "ІнБеву" та пройшов у 1/4 Кубка України

Рейтинг Top Economic Thinkers присвячений діяльності найуспішніших сучасних українських економістів. Він засвідчує, що українські економісти домоглися значних успіхів на науковій ниві: багато хто з них є професорами топових університетів Європи та США. Слід зазначити, що більшість успішних українських економістів отримала бакалаврський чи магістерський диплом в Україні.

До критеріїв оцінки додалася впливовість наукових праць, вимірювана кількістю посилань на статті фігурантів рейтингу в роботах інших дослідників. Визначало результат й визнання колег по цеху, кількість публікацій у рецензованих наукових журналах і престижність цих видань, оцінена за допомогою рейтингу Academic Journal Guide Асоціації бізнес-шкіл Великобританії. Розглянутий період роботи учасників охоплює 2009-2015 роки.

Юрію Городниченку довелося розділити 1-е і 2-е місця з Романом Шереметою.

 1-2 місце – Роман Шеремета – доцент Школи менеджменту імені Уезерхедф при Університеті Кейс Вестерн Резерв. Освіта в Україні: бакалавр цивільного права (Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, 2004 рік)

Спеціаліст в експериментальній економіці та теорії ігор. Знання в цих областях застосовує в багатьох інших дисциплінах: поведінковій економіці, конфліктології, теорії галузевих ринків, економіці праці й держсектору. Входить до складу редколегії видання Journal of Economic Behaviour and Organization з третьої категорії рейтингу Academic Journal Guide.

За 5,5 року з 2010-го опублікував майже 30 наукових статей у рецензованих журналах, при тому, що середній показник за той же період в інших переможців − 12. Ще одне досягнення Шеремети в рамках рейтингу − найкращий результат за кількістю зважених цитувань однієї статті (згідно з даними Web of Sciense, на роботу “Експериментальне порівняння багатоетапних і однорівневих конкурсів”, написану без співавторів і опубліковану в журналі Games And Economic Behavior в 2010 році, посилалися 47 разів).

рейтинг

Інформує ПНУ.

Теги: