Виконання переобладнання чи перепланування житла більше не потребує погоджень з боку виконкому

By Вадим Войтик 22 Кві, 2015 09:30

Виконання переобладнання чи перепланування житла більше не потребує погоджень з боку виконкому

Схожі публікації

Loading...

Виконання робіт з переобладнання та перепланування жилого будинку і жилого приміщення, які не передбачають втручання в несучі конструкції та/або інженерні системи загального користування, не потребують отримання документів, що дають право на їх виконання.

Після завершення зазначених робіт введення об’єкта в експлуатацію не потребується. Про це йдеться у зміні до деяких законодавчих актів щодо дерегуляції, котрі були ухвалені парламентом в лютому поточного року.

Водночас виконання згаданих робіт, внаслідок яких змінюється площа, кількість чи склад приміщень у будинках державного чи громадського житлового фонду, допускається за письмовою згодою наймодавця (орендодавця), якщо інше не передбачено договором найму (оренди).

Тобто, якщо будинок або квартира перебуває у власності громадянина або якщо її орендують у приватного власника, то відтепер є право здійснити будь яке перепланування без будь яких погоджень з будь якими державними, чи то комунальними органами або установами. Звісно, якщо такі зміни не стосуються несучих конструкцій будинку або квартири.

Однак, якщо ця квартира (будинок) належить державі або є комунальною власністю, або власністю державних чи комунальних підприємств (не приватизована), то на таке переобладнання потрібно дозвіл уповноваженого наймодавця – того з ким укладено договір оренди житла.
Схожі новини:

Справедливий тариф на газ для населення – 9,6...
Навесні 2015 року Національна комісія, що здійснює державне...
Кабінет міністрів вимагає, щоб обласні газові компанії не...
Змінено порядок нарахування (визначення) плати за послуги з...

By Вадим Войтик 22 Кві, 2015 09:30


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketingновини партнерів

Фейсбук

Вконтакті


Google +