Викладачів медуніверситету вчитимуть використовувати у роботі комп`ютер та інтернет

By Комарщук Олександра 26 Гру, 2014 20:12

Викладачів медуніверситету вчитимуть використовувати у роботі комп`ютер та інтернет

Схожі публікації

Loading...

Нещодавно розпочався цикл занять з електронних засобів навчання та електронних освітніх ресурсів для викладачів Івано-Франківського національного медичного університету.

Навчальний курс складається з 3 лекцій та 3 семінарів, що проводяться начальником відділу інформаційно-аналітичного забезпечення ІФНМУ Василем Сенчієм.

В основу програми курсу покладено новий Закон України «Про вищу освіту», а також останні досягнення як зарубіжної, так і вітчизняної науки в галузі дистанційного навчання.

В рамках першої зустрічі Василь Миколайович наголосив на якості й можливостях традиційного й електронного навчання, особливостях інформаційно-освітнього контенту й типах навчальної взаємодії, ролі інформаційних технологій в освіті. Велика увага приділялась особливостям та досягненням дистанційного й інтерактивного навчання.

За словами Василя Сенчія, кожен учасник, який успішно пройде курс, отримає сертифікат, що надасть змогу передавати свій досвід колегам.

«Такі заняття є вимогою ХХІ століття, адже інформаційні технології заполонили всі галузі, особливо галузі освіти й науки. Використання комп’ютерних технологій сприяє досягненню якісно нових результатів, перш за все – це надання зручних механізмів підтримки безперервного навчання. Тому обізнаність з інформаційно-освітнім простором – це завдання для кожного викладача», – зазначив начальник відділу ІАЗ Василь Сенчій.
Схожі новини:

Тварини показали прекрасний приклад прояву материнської любові і...
Скандальний російський журналіст та шоумен Отар Кушанашвілі, котрому...
Безкоштовна гра для смартфонів Pokémon Go поєднує віртуальний...
Різдвяні рекламні відео приречені бути хітами соціальних мереж....

Loading...
By Комарщук Олександра 26 Гру, 2014 20:12


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketingновини партнерів

Фейсбук

Вконтакті


Google +