Викладачів медуніверситету вчитимуть використовувати у роботі комп`ютер та інтернет

By Комарщук Олександра 26 Гру, 2014 20:12

Викладачів медуніверситету вчитимуть використовувати у роботі комп`ютер та інтернет

Схожі публікації

Loading...

Нещодавно розпочався цикл занять з електронних засобів навчання та електронних освітніх ресурсів для викладачів Івано-Франківського національного медичного університету.

Навчальний курс складається з 3 лекцій та 3 семінарів, що проводяться начальником відділу інформаційно-аналітичного забезпечення ІФНМУ Василем Сенчієм.

В основу програми курсу покладено новий Закон України «Про вищу освіту», а також останні досягнення як зарубіжної, так і вітчизняної науки в галузі дистанційного навчання.

В рамках першої зустрічі Василь Миколайович наголосив на якості й можливостях традиційного й електронного навчання, особливостях інформаційно-освітнього контенту й типах навчальної взаємодії, ролі інформаційних технологій в освіті. Велика увага приділялась особливостям та досягненням дистанційного й інтерактивного навчання.

За словами Василя Сенчія, кожен учасник, який успішно пройде курс, отримає сертифікат, що надасть змогу передавати свій досвід колегам.

«Такі заняття є вимогою ХХІ століття, адже інформаційні технології заполонили всі галузі, особливо галузі освіти й науки. Використання комп’ютерних технологій сприяє досягненню якісно нових результатів, перш за все – це надання зручних механізмів підтримки безперервного навчання. Тому обізнаність з інформаційно-освітнім простором – це завдання для кожного викладача», – зазначив начальник відділу ІАЗ Василь Сенчій.
Схожі новини:

Художниця з Великобританії Іен Пешлі вже двадцять років...
Компанія nCycle виготовила футуристичний велосипед. Бренд презентував незвичайний електронний...
Cтрічка «Майже святий», знята в Україні, спробує завоювати...
Понад 380 людей загинули і десятки травмовано внаслідок...

By Комарщук Олександра 26 Гру, 2014 20:12


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +