Відбувся перший ігровий день Шкільного турніру з футзалу “Кубок НФК “Ураган”

10 Лис, 2014 13:54

У суботу, 8 листопада, відбувся перший ігровий день Шкільного турніру з футзалу “Кубок НФК “Ураган”.

Він поклав початок запеклим баталіям за звання шкільного чемпіона та головний приз – 80 000 грн. А баталії були по-справжньому видовищними та амбіційними, адже команди-учасниці показали на майданчику неабияку футзальну майстерність та прагнення до перемоги.

ЗШ №28 – ЗШ №17 – 19:0
Першими на спортивному майданчику дивували ЗШ №28 та ЗШ №17. А дивувати й справді було чим! ЗШ №28 з першої секунди включилася у шалений вир змагань, і відразу продемонструвала супернику, хто на полі хазяїн. Перший ігровий день і відразу неймовірна кількість голів – 19 (!!!), і всі вони опинилися у воротах “мовчазного” суперника – ЗШ №17. На жаль, всі спроби 17-ї школи відповісти бодай одним голом увінчалися тільки м’ячем у свої ворота. Втім всі інші 18 голів були по-чесному забиті минулорічними фіналістами. Треба віддати належне, що з першої ж гри високу планку на звання кращого бомбардира відразу підняв Артем Микуляк – на його рахунку аж 8 голів. Чотирма “круглими” у воротах суперників відзначився Дмитро Мокляк, по дублю оформили Денис Довган та Дмитро Дронь. А от вдалим на такий результативний матч був дебютний гол на турнірі від Любомира Хрустовича. Таким чином ЗШ №28 здобула надпереконливу перемогу над ЗШ №17 із рахунком 19:0.

ЗШЛ №23 – СШ №1 – 2:1
Другий матч першого ігрового дня не був дуже результативним, втім не менш цікавим та інтригуючим. Ще б пак! До останньої хвилини на спортивному майданчику панувала напруга, адже гра була на рівних. На перших хвилинах ЗШЛ №23 взяла ініціативу у свої руки і завдяки вправному Олександру Боднаруку вирвалася вперед. Втім СШ №1 відразу ж розпочала вправніше грати у захисті, і до кінця першого тайму відібрала у суперника можливість ще раз відзначитися у воротах. Команди грали обережно, тож тільки на 21-ій хвилині рахунок збільшився для школи-ліцею – про себе знову нагадав Олександр Боднарук, який оформив дубль. Проте СШ №1 боролися до кінця, тому без бою не віддавала перемогу минулорічному володарю Малого Кубку. На останніх хвилинах зумів відзначитися Олександр Калинчук. Втім мінімальна перемога залишилася таки за ЗШЛ №23, рахунок зустрічі – 2:1.

СШ №5 – ЗШ №2 – 4:0
Хорошу та впевнену гру продемонстрували СШ №5 та ЗШ №2. Обидві команди показали технічну майстерність і тактичні комбінації, що свідчить про серйозність намірів на перемогу. Видно було, що школи-учасниці ґрунтовно готувалися та відточували свої футзальні вміння. Команди створювали безліч гольових моментів, втім протягом першого тайму ніхто так і не зумів відкрити рахунок. Другий тайм був не менш напруженим і запам’ятався рівною боротьбою. Проте СШ №5 пощастило більше, гравцям якої вдалося не тільки відкрити рахунок, а й забити у ворота суперника аж 4 голи. Перемогу СШ №5 здобула завдяки дублю Андрія П’ятківського та не менш влучним ударам Захара Шкварилюка і Станіслава Лотоцького. Відтак, підсумковий рахунок матчу – 4:0 на користь СШ №5.

Угорницька ЗШ – ЗШ №4 – 2:3
Гра розпочалася в рівній боротьбі, тому з кожною хвилиною матч перетворювався на захоплююче видовище. Кожна команда наввипередки атакувала ворота суперника та створювала гольові моменти. Однак першим вдалося відкрити рахунок Вадиму Оленичу з Угорницької ЗШ. Всі спроби суперника відігратися протягом першого тайму не увінчалися успіхом. Більше того – футзалісти з Угорників збільшили свою перевагу ще на один м’яч, який опинився у воротах суперника завдяки Володимиру Оленичу. Втім ЗШ №4 проявила справжній характер і вже за хвилину дала гідну відсіч – спершу гол забив Святослав Кузишин, згодом Іван Білик зрівняв рахунок, а фінальну і переможну крапку у цьому двобої поставив Роман Яремин. Тож ЗШ №4 завдяки своїй наполегливості та психологічній стійкості таки перемагає Угорницьку ЗШ – 3:2.

ЗШ №19 – ЗШ №7 – 4:0
З перших секунд матчу ЗШ №19 кинулася у відчайдушну боротьбу і розпочала атакувати. Тож вже на 4-ій хвилині Назар Долик забив перший гол у ворота ЗШ №7. Зрозумівши, що титулований суперник налаштований тільки на перемогу, ЗШ №7 зосередилася в захисті, але не зуміла дового протриматися. Впродовж лише шести хвилин Богдан Кардаш оформив дубль, а між його голами забив ще й Роман Стефурак. Всі зусилля та створені моменти ЗШ №7 залишилися так і не реалізованими, тому ЗШ №19 виборола впевнену перемогу з рахунком 4:0.

ЗШ №13 – Школа-гімназія №3 – 0:6
Команда Школи-гімназії №3 розпочала поєдинок з гострої атаки і вже на 3-ій хвилині поєдинку зуміла відзначитися м’ячем у воротах суперника – гол забив Деніз Хороб. Наслідуючи приклад свого товариша, Богдан Данилюк на 8-ій хвилині приніс своїй команді ще один гол. У другому таймі гімназисти помножили свої здобутки втричі, забивши ще 4 голи. Власні прізвища до протоколу матчу записали Одісей-Олег Яцентюк, Ерік Гаврилюк та Владислав Равлюк, котрий оформив дубль. Таким чином, ще одна впевнена “суха” перемога першого ігрового дня – 6:0 на користь ШГ №3.

ЗШ №24 – Крихівецька ЗШ – 12:1
Гра з перших секунд розпочалася дуже жваво. Зі старту команди розпочали створювати небезпечні моменти біля обох воріт, один з яких вже на 2-ій хвилині поєдинку увінчався успіхом – це Олександр Пащак вивів свою 24-у школу вперед. Однак за лічені секунди завдяки Максиму Бойку рахунок на табло став нічийним. Пропущений м’яч тільки “розлютив” ЗШ №24, і у ворота Крихівецької ЗШ посипалися один за одним голи. Спершу хет-трик оформив Олександр Пащак, потім – дубль від Олександра Дідуха, трійко м’ячів від Владислава Барчука та ще по одному голу – від Вадима Салія, Віталія Катрича і Олександра Балагури. А на додачу – крихівецький автогол. От такий відчайдушний “гольовий коктейль” і визначив підсумковий рахунок – 12:1 на користь ЗШ №24.

ЗШ №12 – Гімназія №2 – 1:4
Дуель цих двох шкіл виявилася напрочуд цікавою та видовищною. Помітно було, що на майданчику зійшлися два сильні суперники, які обережно грали в захисті і не поспішали атакувати. Проте, вже через кілька хвилин матч став значно жвавішим, і рахунок таки вдалося відкрити гімназистам – гол забив Денис Остафійчук. За кілька хвилин до тріумфу друга приєднався і Станіслав Юзик. А з початком другого тайму хлопці вирішили, що по одному м’ячу по воротах суперника – це мало, і подвоїли свій доробок, оформивши по дублю. ЗШ №12 вдалося відповісти супернику тільки на завершальних секундах гри – єдиний гол престижу забив Євген Ковальчук.